Як скачувати музику з інтернету на комп’ютер без зайвих питань

Складно уявити сучасну людину, який не захоплювався б прослуховуванням музики. Якщо на Заході за треки доводиться платити на підтримку виконавців, то в нашій країні в силу особливостей менталітету багато людей вважають за краще користуватися музичними файлами безкоштовно, благо, є безліч способів робити це.

Якщо ви не знаєте, як скачувати музику з інтернету на комп’ютер, не проблема! Зробити це дуже просто, і не доведеться платити ні копійки. Отже, готуйтеся запам’ятовувати інструкції, які допоможуть завантажити музику на ПК через інтернет.

Запозичення треків у популярних соціальних сервісів

Якщо ви є активним користувачем соціальних мереж, наприклад, Вконтакте, Одноклассники та деякі інші, включаючи YouTube, ви можете легко завантажувати треки на свій пристрій за допомогою розширення Save From. Це просте і легке в плані навантаження на процесор додаток встановлюється безпосередньо в браузер і ніяк не заважає роботі. Щоб скористатися цим способом, Ви повинні зайти простий інструкції, наведеної далі:

Перейдіть на офіційну сторінку завантаження SaveFrom (знайти можна через будь-якій пошуковій сервіс).

Скачайте інсталяційний файл і запустіть його виконання на своєму пристрої. Перейдіть вказівкам. Перед тим, як інсталювати розширення, завершіть роботу браузера – без цього налаштування не продовжиться.

Дочекайтеся закінчення інсталяції розширення і відкрийте браузер, переконайтеся, що все запрацювало. Перевірити просто – наприклад, в Google Chrome праворуч від адресного рядка повинна з’явитися зелена стрілка «Вниз».

Тепер ви можете починати роботу з SaveFrom. Качати композиції дуже просто – в соціальних мережах і різних музичних сервісах навпроти кожного треку з’явиться стрілочка, при натисканні на яку автоматично стартує завантаження файлу на ваш носій.

У деяких випадках можна вибрати параметри завантажується треку. Варто також відзначити, що SaveFrom відкриває широкі можливості по запозиченню відеороликів з YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів, причому перед закачуванням відеофайлу можна вибрати формат і якість ролика, що дуже зручно.

Використання можливостей торрент-трекерів

Знайти сервіси, через які можна слухати треки – не проблема. Деякі з них (наприклад, Zaycev.net) дають користувачам можливість завантажувати композиції на свій комп’ютер, проте робити це можна тільки по одному файлу, і часто потрібно вводити капчу і проходити інші перевірки. Як думаєте, це зручно? Звичайно ж ні, тому для завантаження цілих альбомів в великих кількостях треба вдаватися до допомоги торрент-трекерів. Це просто:

  1. Інсталює на свій ПК будь торрент-клієнт – їх легко знайти в інтернеті, як правило вони безкоштовні.
  2. Зайдіть на відповідний для вас торрент-трекер, знайдіть в пошуку бажаний альбом / композицію, після чого завантажте на диск торрент-файл. Його необхідно запустити і підтвердити закачування файлів через програму.
  3. Дочекайтеся, поки закінчиться копіювання файлів на ваш накопичувач. Тепер можна прослуховувати треки!

Також в інтернеті можна знайти спеціальні трекери, призначені тільки для розміщення і завантаження музичних треків. Одним з них є Sound Park, однак він далеко не єдиний у своєму роді. Тепер ви знаєте, яким чином зробити так, щоб з інтернету на вашому ПК з’явилися ваші будь-які композиції!

Поділіться цією статтею зі своїми знайомими – можливо, ця інформація їх дуже зацікавить. Також підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі появи нових статей. Ідіть по життю з музикою, а качайте її з інтернету!

Ссылка на основную публикацию