Як швидко вставити спеціальні символи в Windows 10.

Чи не можете згадати код клавіші Alt? Або ви продовжуєте використовувати Інтернет тільки для того, щоб скопіювати і вставити символ? Тоді ось два швидких способу вставити символи в Windows 10.

У Windows 10, якщо ви коли-небудь писали електронного листа або документ, ви знаєте, як незручно запам’ятовувати коди клавіш Alt або шукати в Інтернеті для вставки символів (наприклад, тире, більше і менше, стрілки і т. Д.) в ваш текст або пост в соціальних мережах.

Починаючи з версії 1903 (оновлення за травень 2019 г.), Windows 10 оновлює панель емодзі, щоб включати спеціальні символи і символи kaomoji (особа), тому вам більше не потрібно запам’ятовувати коди клавіш Alt або виконувати додаткові дії.

У цьому керівництві ви дізнаєтеся про простих кроки в Windows 10 по вставці символів в документи, текстові файли, електронні листи і повідомлення в соціальних мережах.

Як вставити спеціальні символи за допомогою панелі Emoji

Щоб вставити символи або kaomoji в Windows 10, використовуйте кроки нижче:

  1. Відкрийте текстовий файл, документ або електронну пошту.
  1. Використовуйте поєднання клавіш, клавішу з логотипом Windows Win +. (Точка) або клавішу Win +; (Крапка з комою), щоб відкрити панель Emoji.
  2. Натисніть кнопку Омега Ω, щоб отримати доступ до спеціальних символів. (Або кнопка особи ¯ \ _ (ツ) _ / ¯, щоб отримати доступ до Каомодзі.)
  1. Виберіть символи, які ви хочете вставити.

Порада. Якщо ви не знайдете потрібний символ, в нижній частині вікна вибору ви можете перемикатися між різними типами символів, включаючи розділові знаки, валюту, геометричні, математичні, латиницю і мови.

Після вставки, символи, які ви використовуєте найчастіше, з’являться в верхній частині вкладки, щоб наступного разу їх було ще простіше вибрати.

Як вставити символи, використовуючи карту символів.

Крім того, ви все одно можете використовувати старе додаток Character Map для вставки символів в будь-який текстовий файл або повідомлення в соціальній мережі, ознайомившись з нашою статтею: ALT Коди – Список спеціальних символів Unicode Windows 10

Якщо ви не бачите розділи спеціальних символів або kaomoji в панелі emoji, це тому, що ви використовуєте версію, яка не підтримує цю функцію. Символи доступні, починаючи з Windows 10 версії 1903 (оновлення за травень 2019 г.), більш конкретно, із збіркою 18305 і більше пізніми версіями.

Ссылка на основную публикацию