Як швидко відкрити редактор реєстру в Windows (Відновс) 7

Реєстр – це, якщо говорити простою мовою, одна з основ для будь-якої техніки на операційній системі Windows. Саме там знаходяться визначають настройки (і більш глобальні, і місцеві) для значиться в системі користувача, також з його допомогою можна подивитися, де розташовані всі дані, розширення і реєстрації. Щоб отримає право доступу до реєстру було простіше, розробниками Microsoft була передбачена проста і проективна програма для простого користувача – Regedit (Registry Edit, що означає «редактор реєстру»).

Registry Edit вдає із себе реєстр деревовидної структури – все розкладено, як то кажуть, «по поличках»: всі, хто в певних папках необхідні ключі знайти дуже просто, до того ж вони мають статистичний адресу. Системна програма, по вашій команді, знайде певну запис, «прошерстів» весь реєстр, з її допомогою також можна створювати і видаляти, редагувати вже створені записи.

Запуск Registry Edit в Windows 7

Як і всі інші програми Windows, у regedit є виконуваний файл, який необхідно запустити, щоб відкрилося віконце реєстру. Щоб дістати доступ до Registry Edit є три варіанти дій.

Варто відзначити, що користувач, який хоче внести будь-які зміни до реєстру, повинен зайти під обліковим записом, що володіє правами адміністратора, або бути цим самим адміністратором – прав звичайного користувача не вистачить для виконання поставленого завдання.

Варіант 1: Використання Провідника

Доступ до виконуваного файлу реєстру можна отримати, знайшовши його через «Провідник» Windows в системному розділі на жорсткому диску. Інструкція виглядає наступним чином:

  1. Двічі клікніть по іконці “Мій комп’ютер”, або відкрийте «Провідник» будь-яким іншим доступним вам способом.
  2. Увійдіть в директорію C: \ Windows: знову ж таки, або самостійно, або скопіювавши адресу в пошукове поле – лівий верхній кут від провідника, відразу ж після «стрілок».
  3. У відкритій вами папці все розташовано так, як було задано системою спочатку, в алфавітному порядку. Обстеживши вниз, запустіть файл regedigy edit подвійним натисканням. Для зручності можна використовувати пошуковий рядок, що розташована у верхньому правому куті вікна. Потім буде відкрито віконце редагування реєстру.

Читайте також: Як очистити реєстр на Віндовс 8 і не тільки Як змінити файл hosts в Windows 10 Як прибрати пароль для входу в Windows

Варіант 2: Рядок «Виконати»

З її допомогою можна запустити практично всі елементи операційної системи Windows. У випадку з реєстром процес запуску буде виглядати так:

  1. Затисніть поєднання клавіш «Win + R», що відкриє спеціальний інструмент, названий «Виконати» – вікно з пошуковим рядком. Туди необхідно вписати шуканий файл «Regegit».
  2. Коли ви натиснете на кнопку «ОК», вікно «Виконати» буде закрито, після чого відкриється інше вікно – редактор реєстру.

Варіант 3: Меню «Пуск»

Інструкція для цього варіанту виглядає наступним чином:

  1. Клацніть по фірмовому знаку Windows – кнопці «Пуска» в лівому нижньому кутку.
  2. В викликаному вікні наведіть на рядок пошуку, натисніть по ній і введіть «Regedit». У центрі екрана відкриється вікно з єдиним результатом – виберіть його, клікнувши один раз лівою кнопкою мишки. вікно «Пуск» буде закрито – відкриється утиліта «Regestry Edit».

Як бачите, в тому, щоб викликати «Regestry Edit» немає нічого складного. Варто пам’ятати, що в користуванні цією програмою потрібно бути гранично обережним: єдина помилка може призвести до часткового або повного порушення функціонування комп’ютера. Перед тим, як що-небудь міняти рекомендуємо створити резервну копію.

Ссылка на основную публикацию