Як швидко поміняти шпалери на смартфоні або планшеті Андроїд

Шпалери екрану – візитна картка будь-якого поважаючого себе користувача. Після покупки нового смартфона або планшета хочеться якомога швидше налаштувати систему під себе.

Але часто встановити улюблену картинку в якості фону зовсім непросто – доводиться нервувати і докладати чималих зусиль. Хочете дізнатися секрет, як за мить поміняти нудні шпалери на яскраву картинку або фотографію? Наступні дії.

Як поставити картинку на Андроїд

  1. Щоб поставити картинку на Андроїд сматрфон або планшеті, торкніться порожню зону на екрані в будь-якій точці і утримуйте точку кілька секунд. Незабаром з’являться папки з доступними зображеннями, фотографіями або живими шпалерами.
  2. Виберіть то місце розташування, в якому знаходиться потрібний файл, і торкніться відповідної папки.

ES Провідник – багатофункціональний файловий менеджер, натиснувши на який ви зможете зануритися в систему свого пристрою і вибрати файл з представлених кореневих папок. В Галереї зберігаються фотографії, зроблені за допомогою вбудованої камери, а також картинки, завантажені з додатків або інтернет-сторінок. Папки Живі шпалери і шпалери – це стандартні шпалери для всіх смартфонів і планшетів Андроїд.

3. Виберіть фон для Гланом екрану.

4. Встановлюючи фотографію як заставку, перевірте над ділянкою. При необхідності розтягніть їх (рух – перетягування).

5. Натисніть кнопку Ок або Встановити.

Нерідко при установці шпалер користувачі Android пристроїв стикаються з проблемами, пов’язаними з обрізанням картинки. Програма може автоматично розтягнути зображення або залишити частину екрану порожній. В цьому випадку є два шляхи вирішення. ??

  • Підгонка розміру картинки до розміру екрана. Наприклад, за допомогою графічних редакторів. Дізнайтеся дозвіл і розмір екрану вашого пристрою і знайдіть або обріжте вподобане зображення згідно з цими параметрами. ??
  • Установка спеціального додатка для настройки фону Головного екрана. Для цього в пошуковому рядку магазину додатків Google Play Market введіть слово ???? або wallpaper. Додатків з якісними шпалерами – сила-силенна.
Ссылка на основную публикацию