Як самостійно замінити скло на iPad?

Ремонт iPad може знадобиться по ряду причин. Найчастіше ці пристрої приносять в майстерні через розбитого скла який частково або повністю перестав заважає нормальній роботі з гаджетом. У більшості випадків при подібних поломки необхідна заміна пошкодженого елемента.

Ремонт ipad в Києві є досить дорогим задоволенням. З цієї причини багато хто намагається виконати необхідні роботи самостійно.

Самостійна заміна екрану на iPad – це непроста процедура. Однак, при наявності всіх необхідних інструментів і хоча б мінімального досвіду роботи з електронікою, виконати її цілком можливо. Для цього Вам потрібно:

  • Нове скло. При його покупці варто звернути увагу на наявність документів, що підтверджують оригінальність.
  • Спеціальна нагрівальна техніка. Вона використовується для нагріву теплочутливі стрічки, за допомогою якої скло приклеюється до корпусу.
  • Нова стрічка, що встановлюється замість старої по периметру скла.
  • Тонкий ніж або пластикова карта.
  • Маленькі фігурні викрутки.

Є кілька порад, які допоможуть Вам виконати роботу якомога якісніше:

  • Ні в якому разі не варто використовувати в процесі роботи кухонні ножі, так як їх товщина занадто велика. При цьому з досить високою часткою ймовірності Ви пошкодите модуль дисплея.
  • При нагріванні необхідно стежити за температурою, так як її перевищення може негативно вплинути на екран.
  • Нагрівання і відділення скла варто починати з верхнього лівого кута планшета і рухатися вниз, так як на праву сторону виходять всі контакти і шлейфи.

Заміна скла iPad починається з відділення пошкодженого елемента. Для цього по ми прогріваємо планшет по периметру і відокремлюємо старе скло від корпусу за допомогою пластикової картки або тонкого залізного ножа. Краще використовувати саме пластик, так як це знижує ймовірність пошкодження корпусу або дисплея.

Після цього видаляємо стару стрічку і відкручуємо дисплей. Варто звернути особливу увагу на відключення шлейфа екрану і кнопки Home.

Наклеюємо по периметру нового скла термонаклейки і встановлюємо дисплей на місце.

Притискаємо скло до корпуса і знову прогріваємо, щоб клей змінив консистенцію і активував свої функції.

На цьому робота закінчена. Включати планшет, і перевіряти працездатність екрану можна відразу після повного приклеювання.

Ссылка на основную публикацию