Як розширити покриття мережі Wi-Fi. Частина 2

Наприклад, маршрутизатор Belkin працює на каналі 6 і використовує WEP для безпеки (в ідеалі ви повинні встановити її в WPA або WPA2, якщо це можливо). SSID є ім’ям, яке ви знайдете при пошуку бездротових мереж з вашого ноутбука, планшета або смартфона. Запишіть тип безпеки, тому що ви будете намагатися встановити додатковий маршрутизатор, який повинен мати такий же параметр.

Крок 3. Налаштування запасного роутера потрібно скинути до заводських налаштувань за замовчуванням. Знайдіть маленький отвір на його задній панелі, зазвичай позначено як «reset». При включеному харчуванні вставте туди скріпку або аналог і утримуйте протягом декількох секунд.

Крок 4. Підключіть тепер другий роутер за допомогою мережевого кабелю до ПК, який знаходиться не в мережі. Вимкніть свій основний маршрутизатор на кілька хвилин, поки ви налаштуєте цей другий. Якщо у вас є тільки один комп’ютер, то вам доведеться тимчасово відключити його від вашої робочої мережі. Після приєднання, пройдіть Крок 1 раз з цим маршрутизатором, поки ви не дійдете до тієї стадії, коли отримаєте доступ до сторінки конфігурації.

Крок 5. Ігноруйте будь майстра настройки і перейдіть на сторінку налаштувань Wi-Fi. Увімкніть бездротове з’єднання, змініть ім’я мережі Wi-Fi щоб воно було таким же, як і основний роутер і виберіть канал, на достатньому видаленні від каналу 6, який використовує основний маршрутизатор. Для відповідності типу безпеки введіть той же пароль, який використовується для Wi-Fi на основному маршрутизаторі.

Крок 6. Нарешті, вам потрібно зробити помічником другий роутер для спільної роботи з основним маршрутизатором, давши йому фіксований IP-адреса, основний маршрутизатор розпізнає його і буде з ним працювати. Дайте IP-адреса в тому ж діапазоні IP-адрес, що і у основного роутера, але за межами діапазону, який автоматично присвоюється DHCP. Dynamic Host Communications Protocol – це процес, за допомогою якого буде лунати IP-адреси для обладнання в мережі. Ви повинні зупинити видачу IP-адрес для пристроїв, надавши цю функцію основного маршрутизатора. Вимкніть DHCP, знявши позначку на відповідній сторінці його конфігурації. На кожній сторінці конфігурації, підтвердіть свій вибір, натиснувши «зберегти настройки» в нижній частині кожної сторінки. Пам’ятайте також, що після зміни IP-адреси маршрутизатора ви повинні почекати перезавантаження комп’ютера, а потім звертатися до нього, набравши новий IP-адреса в адресному рядку браузера.

Крок 7. Тепер ви готові з’єднати це все разом. Ідеальний спосіб з’єднання двох маршрутизаторів разом – довгим мережевим кабелем. Однак це, як правило, недоцільно, так як найкраща альтернатива – це використання мережевих адаптерів.

Крок 8. Обидва маршрутизатора зараз включені, пора перевірити вашу мережу. Візьміть бездротовий пристрій (смартфон, планшетний або ноутбук) і перевірте рівень сигналу, коли перебуваєте поруч з кожним з маршрутизаторів. Ви виявите, що ви успішно розширили охоплення бездротової мережі і тепер є друга бездротова точка доступу.

Ссылка на основную публикацию