Як розморозити сторінку вконтакті

Дуже багато питань ставлять на тему «як розморозити сторінку», «чому заморозили сторінку» і.т.д. Виходячи з цих питань, напрошується висновок, що заморозка сторінки Вконтакте – дуже поширена проблема для користувачів найпопулярнішої соціальної мережі.

І все як завжди, пишеш повідомлення, дивишся відео, завантажуєш картинки, робиш репости. Вийшов з аккаунта, а при наступному заході, бачиш досить сумну картину.

Відразу думаєте: «Все, зламали мою сторінку». Але це не зовсім так, адже сторінка може блокуватися і по ряду інших обставин.

Не слід про них забувати, тому що не завжди вдається розморозити сторінку.

Давайте розглянемо докладніше, а чому взагалі або за що, адміністрація блокує сторінку Вконтакте.

Є дві основні причини для блокування сторінок в соціальній мережі:

Перша. Стався несанкціонований вхід в результаті підбору пароля, простими словами сторінку зламали.

Друга. Адміністратори соціальної мережі побачили недостовірну інформацію, або «прикрили лавочку» за грубі порушення. Тепер йдемо далі, чому зламали.

Дуже простий пароль!

Деякі користувачі, щоб не паритися ставлять пароль (дата народження, ім’я і прізвище, номер мобільного).

Це помилка, вам завжди слід ставити складний пароль, який складається не тільки з цифр, але і з букв (маленьких і великих) Так само можна скористатися генератором паролів, це не поганий варіант, тільки записати не забудьте.

Краще прямо зараз зайдіть в налаштування свого профілю соціальної мережі і встановіть складний пароль.

Ви використовували сторонні додатки. Так неможна робити.

Не потрібно встановлювати на свій мобільний пристрій сторонні додатки, користуйтеся тільки офіційним додатком, або як орієнтир, додаток повинен перебувати в «топ» закачувань. Якщо ж Ви використовуєте сторонні програми, то вони можуть передавати конфіденційну інформацію, куди не потрібно.

Сайти схожі на соціальну мережу Вк

Ви бачите дизайн один в один з Вконтакте, вводите свої дані, відправляєте, а вони потрапляють в зовсім іншу базу даних. У такій ситуації краще відразу поміняти пароль, якщо все-таки попалися на такий прийом.

На Вашому персональному комп’ютері або ноутбуці знаходиться шкідлива програма.

Завжди встановлюйте антивірусне програмне забезпечення, адже робота в Інтернеті дійсно вимагає таких дій як захист. Якщо для розблокування комп’ютера вимагають відправити SMS, то цього робити не можна! Всі гроші знімуть з балансу. Якщо Ви не в силах усунути причину, краще запросіть фахівця в цьому питанні.

Причини, за якими адміністрація соціальної мережі Вконтакте прийняла рішення заблокувати Вас.

Ви розсилали спам

Сподіваюся зрозуміло, що якщо Ви любите спамити, то Вас відразу відправлять в бан. Якщо Ви хочете уникнути такої долі, то не займайтеся такий «рекламою».

Друкуєте примусове повідомлення з метою вступити в Ваше співтовариство, такого теж робити не можна. Користувачі можуть поскаржитися на Вас.

Ви неправильно заробляєте гроші в соціальній мережі

Якщо Ви займаєтеся цим серйозно, то заборонені будь-які види накруток. Ніколи не публікуйте одні рекламні пости, розбавляйте їх корисної і цінної інформацією. Не займайтеся заливкою «дорослого» контенту.

Ви додали недостовірну інформацію свого профілю

Якщо матеріал сумнівного змісту, то Вас заблокують. Ніякої політики, голих картинок, навіть якщо Ви вступите в паблік і прокоментуєте пост не по темі, то теж можуть заморозити.

Яким чином швидко розморозити сторінку Вконтакте?

Заморозили the page? Думаєте все, пропало? Не зовсім так, є вихід. Якщо це перша блокування, то розморозити можна відразу після отримання повідомлення з кодом на мобільний телефон. Наступні блокування вже будуть з відстрочкою на певний проміжок часу, і в підсумку можуть забанити на постійно. Щоб такого не трапилося, дотримуйтеся правил поведінки:

1.Не вчу ні чого поганого, але якщо шлете спам, робіть це правильно.

2. Не ставайте учасником сумнівних спільнот.

3. Не поширюйте недостовірну інформацію.

4.Іспользуйте тільки складні паролі.

6.Установіте на свій комп’ютер тільки останню версію антивіруса.

7.Не авторизуйтесь на сумнівних сайтах через кнопку «Увійти через Вконтакте».

8.Іспользуйте тільки офіційний додаток соціальної мережі.

9.Не робіть спроб зламати чиюсь або сторінку.

Ось ці прості правила, які опубліковані вище, допоможуть уникнути Вам блокування в соціальній мережі Вконтакте.

Ссылка на основную публикацию