Як розібрати зовнішній жорсткий диск Samsung самому правильно

Все-таки зважилися розбирати диск Samsung будинку?

В інтернеті є багато інструкцій, як це зробити, але, на жаль, статей російською мовою досить мало. Найчастіше вони або написані англійською, або представляють собою малозрозумілий машинний переклад.

В першу чергу потрібно визначити, як саме скріплений корпус пристрою. Для цього зніміть, якщо він є, чохол і уважно розгляньте своє пристрій.

У дисків samsung можливі три варіанти:

Корпус скріплений засувок
Це найпростіший варіант. Для того, щоб розібрати його, знадобиться тільки знайти ці засувки і злегка натиснути на них. Після цього корпус легко відкриється.

Корпус скріплений на гвинтах
Щоб розібрати такий диск, потрібно спочатку знайти підходящу викрутку.
Після цього гвинти відгвинчуються (краще відразу покласти їх окремо, щоб не втратити), а корпус відкривається.

Корпус диска склеєний
У цьому випадку щоб розібрати пристрій буде потрібно груба сила. До найбільш вразливими на вигляд ділянці шва потрібно приставити тонку плоску викрутку, а потім вдарити по її рукоятці. Коли стик розійдеться, буде досить з легким натиском провести тій же викруткою або ребром пластикової карти вздовж клейового шва, і корпус розкриється.

• Може виявитися і так, що на перший погляд корпус виглядає монолітним. Цього не може бути. Зазвичай, при більш уважному огляді виявляється або тонкий клейовий шов, або гвинти, приховані під заглушками або декоративними елементами.

Після того, як корпус розібраний, акуратно потягніть на себе плату. від диска плату. Якщо вона не піддається, що не прикладайте більше зусиль, швидше за все ви пропустили один або кілька фіксують гвинтів. Відкрутіть їх і ще раз спробуйте вийняти плату. Тепер все повинно вийти. Відключіть показують стан диска світлодіоди.

Якщо на цьому етапі не вдалося виявити і усунути проблему, краще все таки віднести пристрій до сервісного центру. Для серйозного ремонту потрібні спеціальні інструменти, а головне – особливі умови, які неможливо створити вдома. Зіпсувати пристрій може навіть одна або дві потрапили всередину порошинки, не кажучи вже про більш великому смітті і вологи.

Ссылка на основную публикацию