Як розібрати iPhone 3gs не вдаючись до послуг майстерні

iPhone 3gs – цей дідок вийшов ще в 2009 році і до цих пір продовжує радувати своїх користувачів. Але його візуальне стан вже може бути далеким від ідеалу. Згодом задня пластикова кришка могла добряче попсувати, гірше того, могли з’явитися тріщини. Це є однією з головних проблем iPhone 3gs.

Екран міг стати зовсім нечитабельним через велику кількість подряпин. Також могли перестати працювати клавіші Home, Power і качельки гучності. Для того, щоб надати своєму девайсу новий вид або поміняти несправні комплектуючі, можна розібрати смартфон. Робити це самому або нести в сервіс центр, вирішувати вам.

Як на мене ж, то краще зробити розбирання і поміняти все самому, ніж платити за це комусь іншому. Тим більше, що розібрати айфон не важко. Ця стаття навчить вас з легкістю розбирати iPhone 3g / 3gs. Насамперед, потрібно обзавестися спеціальним набором інструментів для розбору iPhone 3g / 3gs.

Професійний набір інструментів

Зокрема, нам знадобиться присоска, без наявності якої розібрати телефон буде вкрай складно. Також дуже корисні пластикові лопатки, які допомагають отщелківать шлейфи без сторонніх пошкоджень, ну і викрутки зі специфічними шлицами також послужать нам службу, загальною набір не сильно дорогий, а в господарстві завжди знадобиться.

Що ж, приступимо безпосередньо до розбирання і вимикаємо гаджет. Починаємо все з того, що відкручуємо 2 гвинта на нижньому торці айфона.

Потім, за допомогою присоски, акуратно піддягаємо екранний блок. Від’єднати його до кінця вам не дасть шлейф від системної плати. Роз’єднувач його за допомогою пластикового шпателя. Після цього, від’єднуємо шлейф тачскрін і шлейф динаміка.

Тепер можна повністю від’єднувати екранний блок. Якщо проблема була в сенсорному склі або дисплеї, то потрібно розібрати цей блок. Відкручуємо гвинти з підстави блоку …

Потім, відкручуємо гвинти по периметру рамки. Далі, від рамки із захисним склом, відокремлюємо дисплей.

Для того, щоб звільнити скло від залишилася конструкції, необхідно нагріти скло айфона з торця феном, так як воно тримається на клею. Далі, піддягаємо скло пластиковим шпателем і від’єднуємо його по всьому периметру.

Тепер можна замінити захисне скло і дисплей. Якщо проблема була в акумуляторі або іншої деталі корпуса, продовжуємо розбирання. Виймаємо лоток для sim-карти. Відключаємо шлейф модуля в нижній частині смартфона від системної плати. Вгорі відключаємо шлейф роз’єму Аудіо.

Після чого, відключаємо роз’єм позначений цифрою шість. Для iPhone 3gs відключаємо ще один шлейф, він позначений цифрою сім (в 3g його немає). Далі, від’єднуємо наклейку. Слідом, відкручуємо вісім гвинтів. Головне, запам’ятати в якій послідовності вони йдуть! Так як всі вони різної довжини.

Від’єднуємо модуль камери, але не до кінця, так як шлейф, який кріпиться до корпусу, має знімне кріплення. Тепер піддягаємо системну плату пластиковим шпателем і виймаємо її.

Доступ до акумулятора відкритий. Дістаємо його за допомогою пластикового шпателя. Якщо потрібно поміняти задню кришку iPhone 3gs, то продовжуємо демонтаж. Відкручуємо гвинти кріплення кнопки включення і аудіо-роз’єму.

Демонтуємо виштовхувач сім карти. На нижній частині від’єднуємо пластикову кришку.

Демонтуємо кнопку Power і перемикач режимів. І останнє, демонтуємо модуль зарядки, модуль синхронізації і вібромоторчик.

Ось і все, айфон 3g / 3gs повністю розібраний. Тепер можна поміняти будь-яку несправну деталь.

iPhone 3G в розібраному стані

Також дивіться відео:

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию