Як розібрати iPad 2 для заміни скла

Наші гаджети завжди під рукою, тому стають мимовільними заручниками повсякденної суєти. На жаль, часто виникають ситуації, в яких ми не контролюємо обстановку, і улюблений девайс виявляється на підлозі. Від падінь найчастіше страждає сенсор, так як він виготовлений з крихких матеріалів.

Якщо ваш iPad 2 спіткала така доля, рекомендуємо ознайомитися з інструкцією по ремонту. З даної статті ви дізнаєтеся, як проводиться заміна пошкодженого скла в домашніх умовах.

Готуємо необхідні інструменти

Щоб заміна зовнішнього елемента була виконана максимально швидко, необхідно використовувати такі прилади:

 • технічний фен для нагріву тачскрін з лицьового боку;
 • пластикові лопатки для піддягання поверхні і видалення клею;
 • пластикові скальпелі, які вставляються по периметру скла і запобігають його повторне приклеювання;
 • пінцет, яким легко від’єднувати шлейфи і витягувати дрібні елементи;
 • фігурна викрутка з намагніченим наконечником для відкручування гвинтів для кріплення.

При заміні тачскрін в домашніх умовах як нагрівальний елемент може бути використаний побутової фен, проте такий вибір не завжди виправданий. Справа в тому, що діаметр його трубки значно більше, а це збільшує час нагрівання конкретної ділянки. Оскільки в iPad 2 проклеєні не всі скло, а лише його панель по периметру, то впливати температурою потрібно тільки на неї.

Видаляємо старе покриття

Якщо певну ділянку поверхні має велику кількість тріщин, його краще заклеїти скотчем. Коли буде проводиться демонтаж пошкодженого скла, все осколки залишаться на клейкою стороні скотча. Таким чином, ви захистите дисплей від подряпин. Підчіплювати скло потрібно максимально акуратно, щоб не пошкодити пластмасову рамку, розташовану під ним. Виконуйте роботу поступово: кожна область попередньо прогрівається феном, а вже потім під скло заводиться лопатка.

По можливості проводите їй по всьому периметру зовнішньої панелі. Зверніть увагу, що скло закріплене дуже надійно, і якщо підчепити ділянку відпустити, то завдяки розігрітому клею він відразу ж щільно пристане. Саме тому рекомендується в відсталих місцях підкладати пластикові скальпелі.

Чи не обнадіює, що поверхня знімається за дві секунди. Найчастіше пошкоджене скло необхідно розібрати по шматочках. Через це процес заміни може затягнутися на кілька годин. До такого розкладу потрібно бути готовим.
Перед тим як розібрати iPad, потрібно знати кілька нюансів:

 • В першу чергу, праворуч від кнопки «додому» під сенсором розташована антена. Тому при видаленні скла потрібно потурбуватися про те, щоб цей елемент залишився на самій панелі пристрою.
 • По-друге, в нижній частині лівої боковини iPad 2 знаходиться шлейф тачскрін. Коли вся поверхня буде відклеїти, потрібно відігнути скло вліво так, ніби перевертаєте сторінку. Це дозволить не обірвати контакти при заміні.
 • По-третє, після зняття скла не забудьте очистити панель від дрібних осколків. Також якщо на новому склі немає кнопки «HOME», її потрібно зняти зі старого тачскрін.

демонтаж дисплея

Щоб остаточно позбутися від пошкодженого скла, і встановити на його місце нове, потрібно:

 • відкрутити чотири гвинти, що кріплять екранний модуль;

 • далі підняти дисплей металевою лопаткою і трохи зрушити вправо;
 • внизу під лівою його частиною знаходиться шлейф. Його фіксатор необхідно відщепнути, а кріплення від’єднати (цифра 1 на малюнку знизу). Прибираємо екран в бік;
 • після цього потрібно від’єднати кріплення сенсора від плати (цифра 2).

Тепер скло повністю демонтовано. Якщо паралельно необхідно виконати заміну інших частин iPad (а), рекомендуємо подивитися відео, в якому показано, як повністю розібрати девайс.

поклейка

Збираємо iPad 2 в зворотному порядку:

 • відразу підключаємо шлейф нового сенсора і дисплейного модуля;
 • прикручуємо екран і протираємо його в разі потреби мікрофіброві ганчірочкою;
 • знімаємо захисні наклейки зі зворотного боку нового скла, а також з бічних його частин;
 • притуляє поверхню до корпусу і притискаємо його по всьому периметру.

На завершення включаємо iPad і перевіряємо роботу нового сенсора. Тепер ви знаєте, як виконати заміну пошкодженого скла. Щоб легше засвоїти прочитане, рекомендуємо переглянути відео.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию