Як роздрукувати з телефону на принтері: огляд способів

Більшість сучасних друкуючих пристроїв від Canon або Epson, можуть роздрукувати файл при завантаженні його не тільки з персонального комп’ютера, але і з ноутбука, планшета або навіть телефону. Така опція дуже зручна і дозволяє прискорити терміни виконання замовлень. Однак принтер, що друкує з телефону, повинен оснащуватися певними пристроями, так що вартість його помітно вище.

Про що піде мова:

Друк через WiFi

Це самий простий і доступний метод, але тільки в тому випадку, якщо обидва пристрої – телефонний апарат і принтер, достатньо сучасні і забезпечують з’єднання через бездротовий зв’язок. Для роздрукування файлу досить, щоб апарати впізнали один одного. Потім фото або документ просто пересилають на адресу пристрою і друкують.

WiFi

Якщо пристрій не може працювати через WiFi, але телефон такою здатністю володіє, отримати бажане фото або текст теж можливо. На смартфонах під управлінням ОС Андроїд меню включає пакет «Друк». Увійшовши в розділ, необхідно вибрати опцію «Завантажити модуль». Таким чином користувач опиняється в Play Market, де перераховані всі надані виробником відповідні модулі. В меню вибирається фірма – Canon, Epson, HP, і завантажує його.

Потім користувач завантажує свою галерею знімків, зазначає потрібне і вибирає опцію «Друк». Апарат приймає файл, як якщо б він був поданий з персонального комп’ютера і роздруковують його.

Отримання фото через хмару

Деякі сучасні апарати мають можливість не тільки підключатися до інтернету, але і реєструватися в будь-якому хмарному порталі. Після реєстрації можливо отримувати фото та текстові файдов на будь-якому з пристроїв і в будь-якому місці, без посередництва комп’ютера. Налаштувати опцію можна не тільки на телефоні і планшеті, а й на комп’ютері, розташованому на будь-якій відстані від апарату.

Роздрукувати з телефону на принтер можна і в тому випадку, якщо така функція відсутня, але при цьому доведеться використовувати «допомогу» комп’ютера. Для цього в настройках, наприклад, браузера Chrome, відзначають необхідний принтер, реєструються в Gogle. Так як подальша настройка проводиться під Андроїд-управлінням, необхідно встановити на смартфон відповідну програму.

Таких декілька:

Подальша друк з телефону на принтер виконується за інструкцією. Налаштування виробляються самостійно кожним користувачем. На фото – підключення апаратів.

Друк через мініUSB

Підключити принтер до телефону можна безпосередньо за допомогою міні USB. Це можливо не на всіх моделях. Пристрій повинен мати вихід USB Host. Слід встановити на апарат відповідний драйвер для роботи з міні USB. Завантажити його можна з «Маркета», наприклад, при нормальній установці додатка принтер буде сприймати смартфон, як звичайне підключається пристрій, на зразок флешки.

Крім того, може знадобитися і перехідник – кабель OTG. Він дозволяє підключити до машини повноцінний кабель і працювати з пристроєм. На фото – міні USB для принтера.

Смартфон підключають до пристрою, заходять в програму і відзначають відповідний пункт в налаштуваннях. Ця програма забезпечує доступ до всіх файлів, що є в пам’яті пристрою.

Роздруківка фото з апарату Apple

Робота пристрою Apple – будь-якого, не тільки телефону, має свої особливості. Для успішного отримання фото слід виконувати кілька рекомендацій.

У будь-якому випадку отримання файлів можливо тільки тоді, якщо апарат здатний підключатися до інтернету або до WiFi-мережа.

На телефонному пристрої теж слід встановити потрібну програму:

  • Apple airPrint – найпопулярніше додаток для роботи з друкуючими пристроями, так як дозволяє обійтися без кабелів і перехідників, що помітно полегшує процес;
  • Handy Print – якісна, багатофункціональна програма, що дозволяє працювати з багатьма пристроями. На жаль, безкоштовно додаток функціонує тільки перші 2 тижні, а ось надалі доведеться оплачувати роботу;
  • Printer Pro – ще один варіант, що дозволяє роздруковувати файли з будь-якого Apple-апарату.

апарат Apple

Додаткові можливості

Існують і найпростіші, хоча і не настільки зручні методи спільної роботи принтерів і телефонних апаратів. Плюс їх у тому, що скористатися ними можна при наявності приладів найпростіших і несучасних.

  • Використовувати смартфон як флешки, тобто, підключити до комп’ютера або ноутбука і роздрукувати знімки з нього, як з флешки.
  • Можна витягнути карту пам’яті і помістивши в карт-рідер, приєднати до комп’ютера. В цьому випадку карта виконує роль накопичувального пристрою.
  • Можна надіслати файл зображення в соціальну мережу – ВК, наприклад, через мобільний додаток. Потім з комп’ютера заходять з того ж облікового запису, скачують файл і роздруковують як звичайний документ.
Ссылка на основную публикацию