Як роздрукувати з iPad через мережу?

Мережевий друк з iPad дуже просто організувати через. Google Cloud Print дозволяє друкувати з будь-якого пристрою і на будь-який принтер, який підключений до інтернету.

To-Do по друку з iPad на Cloud Print

Крок 1. Підключіть принтер до вашої бездротової мережі, а так само він повинен бути доданий на комп’ютер з цієї мережі. Важливо: на комп’ютері повинен обов’язково бути встановлений браузер Google Chrome.

крок 2. Відкрийте браузер Chrome на комп’ютері, натисніть кнопку меню у верхньому правому куті. зайдіть в «Налаштування» -> «Показати додаткові налаштування». Прокрутіть сторінку до кінця вниз і в розділі «Віртуальний принтер Google» виконайте вхід в Cloud Print.

крок 3. Виберіть свій принтер зі списку і натисніть кнопку «Додати принтер». Тепер він готовий до друку через хмару.

крок 4. Встановіть на ваш планшет додаток Google Chrome (можете завантажити його безкоштовно з App Store) і виконайте вхід під обліковим записом.

крок 5. Пробуйте роздрукувати будь-яку сторінку або документ. Натисніть кнопку «Меню» в правому верхньому кутку і виберіть «Друк …», потім виберіть Google Cloud Print. Виберіть потрібний принтер. Виставте основні параметри друку, потім натисніть кнопку «Друк».

Одним з переваг хмарної друку є те, що ви можете використовувати на декількох платформах: настільний ПК, ноутбуки і будь-які мобільні пристрої під управлінням як Android, так і iOS.

З недоліків можна виділити мала кількість додатків, за допомогою яких можна друкувати в віртуальному принтері Google. Все ж Google підлаштовує сервіс під свою операційну систему – Андроїд і багато можливостей для шанувальників iOS, будуть недоступні.

Додатки (App) підтримують друк з iPad

У цьому списку не всі програми підтримують «віртуальний принтер», багато призначені для роботи з технологією AirPrint.

  • PrintCentral Pro – додаток підтримує друк через Google Cloud Print, за допомогою нього можна надрукувати ваші листи електронної пошти, SMS, будь-які веб-сторінки і дані по контактній книзі;
  • Clever Cards App – безкоштовний додаток для створення вітальних листівок, які можна відправляти друзям і друкувати;
  • TinTint PhotoBook – через це додаток можна друкувати фотографії, будь-які картинки, календарі;
  • CEWE PhotoWorld – робота з фотографіями, створення фотоальбомів з неповторним дизайном і оформленням – текстовий опис, що змінюються фони і багато іншого.

Якщо ви знаєте ще робочі способи для друку з iPad, то напишіть в коментарях. А так же цікаво дізнатися якими ви користуєтеся додатками?

Ссылка на основную публикацию