Як роздрукувати з Айфона на принтер: документи, фото

Як роздрукувати з Айфона на принтер без перенесення файлу на комп’ютер? Використовуємо прямий друк: є цифровий документ або фотографія на телефоні, ми ж перенесемо його на паперовий носій.

Друк через AirPrint

Якщо у вас є принтер з підтримкою технології AirPrint, то питання, як можна роздрукувати файл з Айфона на принтер вирішиться за кілька секунд. Перш ніж намагатися роздрукувати файл, перевірте два моменти:

 • Принтер підтримує технологію AirPrint. Ця інформація повинна бути в технічній документації. В крайньому випадку, можна подивитися підтримувані моделі на сайті Apple.
 • Пристрій iOS і принтер підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Якщо обидві умови виконуються, можна приступати до роздруківці документа. Зверніть увагу: не всі програми вміють працювати з AirPrint. Так що навіть якщо принтер підтримує технологію, обмеження може бути на стороні додатки для iOS.

 1. Відкрийте програму, з якою буде виконуватися друк файлу.
 2. Знайдіть функцію друку серед загальних опцій (зазвичай викликаються кнопкою з трьома крапками). Опція відправки на принтер може також бути в складі функції «Поділитися». 
 3. Виберіть принтер з підтримкою AirPrint.
 4. Вкажіть кількість копій і вкажіть інші параметри друку.
 5. Натисніть «Надрукувати».

Використовуючи перемикач програм, можна переглядати чергу друку та скасовувати завдання – ці функції доступні в Центрі друку.

Wi-Fi і додатки від виробників

Ми розібралися, як роздрукувати документ з Айфона на принтер тим способом, який пропонує Apple. Якщо необхідні умови дотримуються, проте не друкує, спробуйте виконати наступні дії:

 1. Перезапустіть роутер і принтер.
 2. Перенесіть принтер ближче до роутера.
 3. Встановіть найостанніші версії прошивок і виробників на всі пристрої.

Але як роздрукувати цифровий документ з Айфона на принтері, якщо у обладнання немає підтримки AirPrint? Якщо принтер уміє створювати мережу Wi-Fi, то проблем не буде.

 1. Натисніть на пристрої для друку кнопку включення Wi-Fi.
 2. Відкрийте настройки iOS і зайдіть в розділ «Wi-Fi».
 3. Виберіть мережу з назвою принтера.

У більшості великих виробників є власні додатки для друку фотографій і документів з середовища iOS. Наприклад, якщо ви шукаєте, як роздрукувати файл з Айфона на принтері HP, встановіть на телефон програму HP ePrint Enterprise. Вона вміє друкувати на принтерах HP, підключених до бездротової мережі, а також працює з хмарними сервісами: Dropbox, Box і Facebook Photos.

Спеціальний додаток є і для принтерів Epson. З назвою програми розробники не стали експериментувати – Epson iPrint самостійно виявляє сумісні пристрої для друку і встановлює з ними з’єднання за умови роботи в одній бездротовій мережі.

Epson iPrint вміє друкувати фотографії з галереї, документи зі сховищ Box, Evernote, OneDrive, Dropbox, а також будь-які файли, які додаються в додаток через функцію «Відкрити в …». У програми є також вбудований браузер з можливістю зареєструватися в онлайн-службі і відправляти документи на друк по електронній пошті на інші принтери Epson.

Інші способи друку

Якщо у принтера немає програми від виробника, можна використовувати універсальні рішення. Для вирішення питання, як роздрукувати фото або документ з Айфона на принтері, спробуйте три програми:

 • handyPrint.
 • Printer Pro.
 • Google Gloud Print.

HandyPrint пропонує функціональність, аналогічну можливостям AirPrint. Програма поширюється умовно-безкоштовно: після 14 днів використання необхідно пожертвувати розробникам не менше 5 доларів, щоб продовжити друкувати файли.

Програма встановлюється на комп’ютер з OS X. Після інсталяції всі підключені до нього комп’ютери будуть видні на пристроях з iOS. В цьому криється головний недолік програми: відправити документ або фотографію на друк можна тільки в тому випадку, коли комп’ютер включений.

Якщо комп’ютера під керуванням OS X немає, встановіть програму для друку Printer Pro прямо на iPhone. Перш ніж купувати повну версію, обов’язково скористайтеся безкоштовним демо-режимом, який дозволяє роздрукувати чотири документа і відкалібрувати область друку.

Програма працює трохи інакше, ніж handyPrint. Всі документи, які ви хочете відправити на друк, необхідно відкривати через Printer Pro. Якщо ви хочете роздрукувати сторінці з Safari, замініть в адресі http на phttp – сторінка відкриється в Printer Pro.

Якщо потрібно зовсім універсальне і безкоштовне рішення, зверніться до Google Cloud Print. З його допомогою можна зробити доступними для друку будь-як принтери, які підключені до комп’ютерів з доступом в інтернет і зареєстровані в системі Cloud Print.

Щоб відправити документ на пристрій для друку, необхідно зайти в аккаунт Google на iOS через Google Docs, Chrome або інший браузер.

Ссылка на основную публикацию