Як розділити таблицю в Ворді на 2 частини

При використанні Word часто виникає ряд питань, пов’язаних з роботою в програмі. Часто необхідно вставити в текст різні таблиці. Але нам мало знати того, як її вставити. Необхідно знати, як створити її з певною кількістю осередків. У статті ви дізнаєтеся, як розділити велику таблицю в текстовому редакторі Ворд на 2 частини, якщо це необхідно. А також дізнаєтеся про інші цікаві функції програми.

Як розділити таблицю в Word на дві частини

Процес з’єднання і розриву таблиці може знадобитися в деяких випадках: необхідно перенести частину записів таблиці на новий лист, прибрати частину записів, взяти з іншого документа кілька таблиць, вставити в новий документ і склеїти їх. Проблема багатьох користувачів в тому, що вони не здогадуються, що таблицею в Word можна маніпулювати і коригувати на свій розсуд.

Зараз ми будемо цьому вчитися:

 1. Відкрийте новий документ Ворде і вставте в нього таблицю. Нашим завданням є – створити табличку з кількома рядками і відокремити хоча б один рядок.

  Таблиця з 3 рядками

 2. Наводимо курсор миші на рядок, з якої повинна починатися друга таблиця. Це може бути друга або третя осередок.
 3. Затисніть клавішу і натисніть ENTER.

  Відділення рядки таблиці

 4. Осередок, на якій був сфокусований курсор миші, повинна відокремитися від попереднього рядка і таблиця автоматично розділиться.

Великий розрив рядка

При цьому є ймовірність, що друга частина таблиці може розірватися на велику відстань або перейти на другий лист. У цьому випадку після другої таблички необхідно поставити курсор і натиснути ENTER, а потім, щоб стерти всі невидимі (недруковані) символи за курсором і повернути її на місце.

Це може бути корисним: Як зробити рамку в Ворді.

Як об’єднати 2 таблиці

Цей процес складається з видалення всіх символів, які поділяють таблицю в Word. Зазвичай такими символом може бути знак Пі, який є знаком кінця рядка. Цей символ не обов’язково спостерігати. Просто встановіть стрілку мишки за першої таблицею і натисніть клавішу, щоб видалити подібні символи. Зробивши це, ви помітите, що нижня таблиця підніметься і з’єднається з першою, утворивши єдину структуру.

Процес може створити вам додаткові незручності тим, що при склеюванні може утворюватися різний розмір осередків, що в підсумку призведе до несиметричною схемою. Щоб це виправити, встановіть курсор в потрібну комірку з більшою або меншою шириною або висотою, і розтягніть її в потрібному напрямку, схопивши потрібну кордон осередки.

Як розділити осередки в Ворді

Так, працюючи з таблицею в Ворді, нам буває необхідно не тільки розділити її на 2 і більше частин, але і розділити саму осередок на частини.

Давайте розглянемо, як це зробити:

 1. Розміщуємо курсор миші в потрібну комірку.
 2. Відкриваємо пункт «Макет», в рядку «Об’єднати» потрібно натиснути «Об’єднати рядки». Також можна встановити курсор на потрібному осередку і натиснути ПКМ, де вибрати «Об’єднати рядки».
 3. У вікні можна задати кількість стовпців, рядків в осередку. Вводимо необхідні коректування і натискаємо «Ок». Максимальне число рядків в осередку не повинно бути більше числа самих осередків в таблиці. Так, якщо в таблиці 8 рядків, то 9 рядків в осередку вам створити не вдасться. Висота і ширина осередку не регулюється, а виставляється автоматично, щодо інших.
 4. Якщо ви вказали настройки в Word неправильно і хочете їх скасувати, натисніть на синю стрілку в лівому верхньому кутку, поруч з кнопкою зберегти або CTRL + Z (відміняє останню ваше дію).

  Розділити клітинки в таблиці

Читайте також: Як зробити список в Ворді за алфавітом?

Іноді буває потрібно розділити осередок по діагоналі в Ворді, щоб вказувати і назву осередку і номер. Давайте розглянемо, як це зробити. Спосіб підходить для всіх останніх версій текстового редактора Word:

 1. Виберіть осередок для того, щоб її розділити.
 2. На «Головною» вкладці знайдете пункт «Межі» і натисніть на стрілочку для того, щоб випав список меню. Мати у рядок «Межі і заливка». Відкрийте її.
 3. Далі відкрийте «Кордон». У пункті «Зразок» ви побачите лінії по діагоналі, які вказують, що ми знайшли те, що шукали. Тут можна вибрати в який бік риса нам потрібна.
 4. Нижче, в пункті «Застосувати до” натискаємо по «Осередку». Далі натисніть, погоджуючись з настройками.

  Розділити осередок по діагоналі рисою з фігур

Існує також і другий спосіб:

 1. Відкрийте пункт «Вставка».
 2. Далі в блоці «Ілюстрації» вибирайте «Постаті».
 3. У відкритому випадаючому меню потрібно вибрати «Лінія» і встановивши курсор в потрібному осередку, намалюйте лінію в ту сторону, в яку вам необхідно.

Рекомендуємо до прочитання: Налаштовуємо Word 2003 для роботи: 5 рекомендацій.

Як помістити таблицю в іншу таблицю

Бувають випадки, коли нам необхідно помістити одну таблицю в іншу. Зазвичай цей прийом використовується при створенні об’ємних схем або веб-документів.

Порядок дій:

 1. Скопіюємо готову табличку будь-яким способом. Це можна зробити, натиснувши ПКМ і вибравши відповідний пункт в меню. Або натиснувши поєднання клавіш CTRL + C.
 2. Курсор поміщаємо в осередок іншої таблиці, в яку потрібно вставити першу.
 3. Вставляємо результат, також натиснувши ПКМ або використовуючи гарячі клавіші CTRL + V.

У статті ми детально розібрали, як розділити таблицю в текстовому редакторі Ворд на 2 частини, а також розглянули інші функції програми.

Ссылка на основную публикацию