Як роздавати wifi з ноутбука з роутером і без?

Всім привіт! У даній статті ви знайдете інформацію про те, як роздавати Wi-Fi з ноутбука і яким програмним продуктом краще за все скористатися. Йтиметься про комп’ютер або вище.

Більшість користувачів задаються питанням, а чи можна поширювати мережу Wi-Fi з ПК або ноутбука без спеціального роутера ?! Відповідь: звичайно ж, можна!

Насправді це досить комфортно, оскільки для доступу в Інтернет зовсім не обов’язково купувати Wi-Fi роутер. Потрібно просто проинсталлировать спеціальне програмне забезпечення, налаштувати конфігурацію і почати роботу.

По темі! Якщо вам буде корисно – то прочитайте статті на тему як посилити сигнал wifi або як поставити пароль на роутер. А ще можете ознайомитися зі статтею про те як на комп’ютері дізнатися пароль від wifi.

Таких програм налічується більше десятка. Але ми звернемо увагу лише на одну з них, яка за багатьма відгуків прийнята найлегшою і простий у використанні – MyPublicWiFi. Завантажити її не складе труднощів.

Як роздавати wifi з ноутбука? Починаємо роботу з MyPublicWiFi.

Щоб дізнатися як роздавати wifi з ноутбука або комп’ютера вам досить прочитати уважно цю статтю. Чи готові?

  1. Спочатку нам необхідно проинсталлировать її на комп’ютері. Установка не займе багато часу і не зажадає спеціальних навичок. Єдине, на що варто звернути увагу, це обов’язкова перезавантаження ПК.
  2. Активуємо програму від адміністратора. Натисніть на ярлик правою кнопкою миші і в контекстному меню знайдіть і натисніть «Запуск від імені адміністратора». Ви побачите нове вікно.

Поставте перемикатися в позицію Automatic Hotspot Configuration і встановіть такі конфігураційні параметри:

  • В текстовому рядку Network Name найменш вашу мережу.
  • В текстовому рядку Network Key встановіть для неї надійний пароль. Найменша кількість символів – 8.
  • Потім необхідно вибрати підключення до мережі, за допомогою якого буде відбуватися підключення до Інтернету. Як правило, це Локальна мережа.

  1. Після налаштувань важливих параметрів слід активувати роздачу Wi-Fi шляхом натискання на кнопку «Set up and Start Hotspot». Відразу ж станеться перевірка настроювальних даних.

  1. При коректної конфігурації з’явиться нове підключення, яке і буде надавати доступ до Інтернету.

і в мережевих підключеннях воно відобразиться як бездротове.

На цьому все. Роздача функціонує належним нормі. Залишається тільки підключитися до мережі. Виберіть гаджет для вирішення цього завдання, відшукайте встановлену мережу і введіть пароль.

Щоб зупинити роботу програму, потрібно просто в програмі натиснути на «Stop HotSpot».

На цьому у мене все! Сподіваюся ви тепер знаєте як роздавати wifi з ноутбука.

Ссылка на основную публикацию