Як роздати Wi-Fi з ноутбука

Вітаю тебе відвідувач блогу!

Давайте сьогодні спробуємо роздати wi-fi з ноутбука на Windows 10 або зі стаціонарного ПК, природно мають спеціальний для цього модуль.

У будь-якій квартирі обов’язково знайдеться крім звичайного ПК або ноутбука ще кілька інших пристроїв вимагають Інтернет-з’єднання таких як телефони смарт-телевізори, планшети та інші гаджети.

WI-FI мережі це найвигідніша і зручне з існуючих інтернет-підключення. Але, що робити якщо немає wi-fi роутера або він раптом раптово зламався як же тоді бути?

Виявляється, можна без проблем це зробити також по повітрю, з вашого ПК, який буде виконувати функції маршрутизатора якщо, звичайно на ньому встановлений спеціальний wi-fi адаптер.

Свого часу по дурості вбивши маршрутизатор, я успішно використовував цей спосіб поки не купив новий. Універсальність і перевага цього методу в тому, що він працює як через звичайний провідний інтернет, так через Usb-модем.

Ще є в наявності така можливість, як роздача бездротового інтернету, до якого підключений сам «донор» тобто ПК або ноутбук. Що саме собою є збільшення обхвату зони дії мережі wi-fi, в деяких випадках це буває дуже корисною дією.

Перш ніж приступити до практичної частини статті:

хочу засмутити тих, у кого не Windows 10 для вас це керівництво має тільки ознайомлювальний характер, практична частина, на жаль, недоступна для вашої застарілої операційної системи. Раджу переходити на сучасну «Вісь» вистачить користуватися ретро-системами!

якщо у вас ОС десятої версії, але поновлення були відключені, то потрібно оновитися до актуальних, тому як дана функція з’явилася тільки в кінці осені, серпні або вересні 2016р.

Але не все так звичайно ж погано для інших існує кілька інших способів, правда не таких як цей швидких і простих.

Вони мають на увазі під собою створення файлу з розширенням «bat» або використання сторонніх програм. Інформації з цього приводу в мережі Інтернет знайдете вагон і маленький візок.

Ну ось, щоб не втрачати час давайте вже приступимо до практики.

Як роздати Wi-Fi з комп’ютера

Відкрийте параметри ⇒ Мережа та інтернет ⇒ Мобільний хот-спот і просто перемкніть повзунок в стан Включено, як показано у мене на скріншоті.

Бажано поміняти просто для зручності Ім’я мережі і пароль мережі, але необов’язково. Тепер берете свій смартфон, підключаєтеся до створеної мережі, користуєтеся Інтернетом, ось і все.

Одночасно можливо підключити до восьми різних пристроїв!

Подивіться класний короткометражний фільм «Ведмідь».


На цьому у мене сьогодні ніби як все.

Ссылка на основную публикацию