Як роздати інтернет з iPhone по wifi: інструкція

Будь-який сучасний смартфон володіє великою кількістю функцій, особливо пристрою від компанії Apple. Однією з таких особливих функцій є роздача мережі через wi-fi з’єднання. так як роздати вай фай з айфона? Будь-гаджет на операційній системі IOS здатний бути джерелом інтернету. Тобто, ваш апарат виступає в ролі роутера, з якого виходить wi-fi сигнал. Це використовується, якщо на іншому телефоні або планшеті немає інтернету, а потрібно щоб доступ до мережі був на обох пристроях. Також це потрібно для роздачі інтернету на ноутбук. У цій статті розберемо, як роздати вай фай з Айпад та інших пристроїв від яблучної компанії.

Перед роздачею виконайте пару нескладних порад. Для початку переконайтеся, що айфон достатньо заряджений, так як модем значно виснажує батарею. Використовуйте 3G або LTE швидкісні мережі, адже весь трафік, що виходить зі смартфона, що не подвоюється. Дізнайтеся про своє тарифі, адже користувачі швидко використовують всі мегабайти інтернету, користуйтеся безлімітним підключенням до мережі. При підключенні великої кількості користувачів швидкість інтернету може значно впасти для всіх. Для обмеження користувачів ставте пароль на wi-fi, адже небажані люди не тільки знижують швидкість мережі, а й можуть нашкодити пристрою за допомогою бездротової технології.

Як включити роздачу вай фай на айфоне з IOS 7 і 8

  • Зайдіть в налаштування айфона через іконку на робочому столі;
  • Виберіть пункт «Стільниковий зв’язок» (він четвертий зверху);
  • Потім пункт «мережа передачі даних»;
  • У цьому розділі необхідно заповнити всі поля в «режим модему» в самому низу;
  • Копіюємо всю інформацію з «стільникові дані» в самому верху;
  • Вставляємо скопійовані дані в «режим модему»;
  • Тепер в настройках під пунктом «стільниковий зв’язок» з’явився новий пункт «режим модему».

Такими нескладними маніпуляціями ми активували новий функціонал на нашому айфоне. Тепер його легко включати і вимикати через настройки в пункті «режим модему». Для цього робимо наступне:

  • Відкриваємо всі ті ж настройки;
  • Переходимо до пункту «режим модему» (п’ятий зверху);
  • Активуємо його, переключивши слайд вгорі.

У цьому меню ще є короткі інструкції про те, як підключити модем через USB, Bluetooth, Wi-FI. Але нам потрібен пункт для зміни пароля. Відкривши його, ми бачимо випадково згенерований пароль. Його легко можна міняти скільки завгодно, головне знати, що він повинен бути більше 8 символів. Після зміни пароля роздача перепідключитися.

Як роздати вай фай з ios 9

На IOS версії 8, 9 і вище спосіб розблокування пункту модему був трохи змінений. Ми як і раніше переходимо в стільниковий зв’язок, потім «мережа передачі даних» і перегортаємо вниз. Але тепер замість копіювання даних слід написати наступне:

Щоб підключити будь-яке інше пристрій до вашого wi-fi необхідно в ньому перейти в Wi-Fi і підключитися до потрібного з’єднанню, використовуючи зазначений пароль. Врахуйте, що на айфоне, з якого роздають інтернет, не варто виходити з розділу «режим модему».

Ссылка на основную публикацию