Як розблокувати планшет якщо забув пароль?

Сучасні андроїд пристрої можуть дати фору будь-якого комп’ютера. Інформація, що зберігається на такому девайсі, може містити різні банківські акаунти, гаманці з електронною формою грошей. Природно, їх необхідно захищати певними методами. Найпростіший – це коли для розблокування вводиться графічний пароль або ж звичайний, текстовий. Неприємності починаються якщо забув пароль від андроїда і зайти в нього не виходить. Таке може трапитися з будь-яким пристроєм – планшет престижу, Дігма або на будь-який інший. В такому випадку, гостро постає питання, як розблокувати планшет на андроїд якщо забув пароль від нього.

Види паролів на андроїд

Основні різновиди блокування девайса:

 • Текстовий пароль – звичайна комбінація цифр (рідше – букв), яку потрібно ввести, щоб розблокувати екран. Досить стандартний метод, який найчастіше використовується через свою простоти;
 • Графічний узор. Мені особисто не особливо подобається цей варіант, так як здається, що його можна легко дізнатися чи просто вгадати, так як з боку помітно, що малює людина. Потім це можна використовувати, щоб разлочить планшет і скинути пароль на ньому. А який сенс в такому захисті, яку так легко обійти. Але у кожного своя думка і деякі користувачі вважають за краще саме цей спосіб захисту.

Як скинути графічний ключ або пін код

Прибрати пароль з планшета можна декількома методами. Почнемо з простих, які не зачіпають систему, але якщо вам вони не допоможуть зняти лок, доведеться користуватися більш важкими, аж до повного ресета, чи то пак скидання налаштувань до заводських.

Найпростіший спосіб

Найлегше распароліть пристрій без втрати даних – скористатися своїм акаунтом гугла. У тому випадку, якщо ви пам’ятаєте дані від аккаунта гугла, – користуйтеся цим для відновлення доступу до девайсу.

Для цього просто вводите неправильний пін код п’ять спроб поспіль. Після п’ятої, з’явиться поле з підписом виду «Забули пароль?». Потрібно буде ввести свої дані облікового запису гугла і пройти процедуру відновлення доступу. Спосіб дуже простий і не передбачає втрату файлів пристрою, так що дуже бажано, щоб ви знали свої реєстраційні дані облікового запису. Якщо ж ви їх не пам’ятаєте, доведеться користуватися іншими методами.

Для старих версій Android

Якщо у вас застаріла версія операційної системи, можна скористатися недоробками захисних механізмів. В такому випадку, розблокувати планшет якщо забув графічний ключ можна, зателефонувавши на нього, як на телефон, якщо є сімка. Беріть трубку, після чого з’являється можливість зайти в налаштування і поміняти захисний код.

Метод підходить виключно на старих версіях програмного забезпечення. Звичайно, на нових пристроях даний метод не працює, але якщо вашому девайсу вже багато років, або ж ви просто любите старі стабільні версії прошивки, цей простий спосіб заощадить купу часу. Інакше доведеться користуватися більш складними інструкціями.

За допомогою Android Debug Bridge

Програма для налагодження і ремонту девайса в різних випадках, дуже підходить для нашої ситуації. Загалом, для її використання необхідно, щоб на пристрої був включений режим налагодження, у вас був USB і можливість підключитися до комп’ютера або ноутбука на Windows. Природно, потрібно завантажити і встановити ADB. Режим налагодження включається через меню налаштувань, яке, звичайно, недоступно при блокуванні, але на багатьох пристроях через USB можна активувати режим безпосередньо.

Після USB-підключення, заходите в командний рядок Windows – «Пуск» – «Виконати» – введіть «cmd» і натисніть Enter. У рядку прописуйте шлях до папки з ADB, після чого послідовно вводите команди. Починайте з будь і, якщо не спрацює, переходите до наступної. Після кожної команди проставляйте Enter, одна з них повинна допомогти. Список варіантів:

 • Для видалення графічного ключа: adb shellrm /data/system/gesture.key
 • Для звичайного пассворда: adb shellrm /data/system/password.key
 • Інший спосіб:
  adb shell
  rm /data/system/gesture.key
 • Те ж саме для пассворда:
  adb shell
  rm /data/system/password.key

Скидання налаштувань через Recovery

Якщо попередні способи не були ефективні, то, щоб відключити графічний ключ на планшеті (для звичайного текстового теж працює), знадобиться використовувати більш жорсткі методи: хард ресет через рекавери або через зміну прошивки. Вони ефективні, але, на жаль, повністю видалять всі ваші файли.

Зі зміною прошивки, думаю, все просто: заходите на сайт виробника і завантажуєте стабільну версію. Тут я вам мало чим можу допомогти.

Як розблокувати планшет через рекавери? Recovery – це режим, в який по-різному заходять з різних пристроїв. В ідеалі, у вас повинна бути коробочка з-під девайса з інструкцією. Там ви можете знайти, як саме заходить в режим рекавери ваш гаджет. Якщо немає інструкції, спробуйте різні комбінації стандартних клавіш:

 • Кнопка включення + гучність вгору;
 • Кнопка включення + гучність вниз;
 • Home ( «Додому») + Включення + Гучність вниз або вгору

У режимі перемикайтеся між пунктами за допомогою клавіш зміни гучності, включайте пункт за допомогою кнопки включення. Потрібно знайти і активувати пункт Wipe data, далі Yes (якщо потрібно підтвердження). У деяких девайсах потрібне подальше підтвердження – вибирайте Factory reset або щось схоже.

Всі дані будуть стерті, але якщо інші методи не допомогли, доведеться використовувати цей, як останню надію повернути працездатність гаджета.

висновок

Що ж, сподіваюся, вам допоміг один із способів вище. Якщо у вас залишилися якісь питання, пишіть в коментарях. Якщо ж у вас є свій спосіб відновити роботу девайса після виникнення вищеописаної проблеми, також пишіть – кому-то ваша допомога буде дуже до речі. До зустрічі на сторінках сайту!

Ссылка на основную публикацию