Як розблокувати екран планшета?

Перш ніж ми поговоримо про те, як розблокувати екран планшета давайте розберемося які є види блокування екрану. Подивитися це можна на своєму пристрої в розділі «Налаштування – Безпека – Блокування екрану».

У моєму випадки, а це планшет Onda V989, є шість способів заблокувати екран:

  1. Ні блокування.
  2. Слайдер.
  3. Фейс контроль.
  4. Графічний ключ.
  5. PIN-код.
  6. Пароль.

Виходячи з обраного вами способу блокування буде відповідний варіант розблокування.

При першому випадки досить натиснути на одну секунду кнопку включення, щоб екран розблокували.

Слайдер – це стандартний спосіб пробудити планшет, він встановлений за замовчуванням і є зрушення замочка в сторону.

Фейс-контроль – розблокування екрану по вашому обличчю з використанням камери планшета. Спочатку ви фотографуєте себе в якості шаблонного фото а при пробудженні планшета наводите камеру на себе і він повинен розпізнати вас і зняти блокування. Недолік цього методу в тому, що замість обличчя можна підставити фото і пристрій не зможе помітити різниці. Також при установки цього методу система сама попереджає, що цей спосіб менш надійний.

Найпопулярніший спосіб запароліть свій гаджет – це графічний ключ. Його суть полягає в тому, що система пропонує квадрат з 9 точками, які потрібно з’єднати в довільному порядку. Єдиний недолік – можна забути сам ключ.

PIN-код – простий чотиризначний код, як на мобільному телефоні. Досить надійно, та й запам’ятовувати не потрібно багато цифр.

Пароль – схожий на попередній спосіб, тільки в коді можна використовувати, як цифри, так і букви. Для розблокування потрібно ввести свій складний пароль, головне його не забути.

Ссылка на основную публикацию