Як розблокувати Айфон якщо забув пароль?

Цікаво, як в принципі можна забути звичайний чотиризначний пароль? Здавалося б, це практично неможливо, але бувають і випадки, коли власники стикаються і з такими ситуаціями. Буває і так, що пароль включає в себе більше цифр, ніж зазвичай, або дитина випадково зайшов в спеціальне меню по його заміни. Тому така проблема все одно залишається актуальною. Постає питання – як розблокувати айфон якщо забув пароль? Чи існують способи обходу блокування, і якщо так, як ними скористатися? У цій статті ми розглянемо основні особливості відновлення.

Припустимо, що ви дійсно забули придуманий раніше пароль, або його змінив інший чоловік і тепер не може пригадати. Ввівши десять разів неправильну комбінацію, в кінцевому підсумку ви зіткнетеся з сервісним повідомленням «iPhone відключений, встановіть з’єднання з iTunes».

Є всього два варіанти:

  • скиньте лічильник, що фіксує кількість неправильних спроб введення пароля і спробуйте зробити це заново;
  • скиньте пароль остаточно.

Для більшості людей ручної підбір пароля блокування є далеко не найкращим рішенням з огляду на низку обставин – наприклад, коли в наявності немає комп’ютера, з яким власник успішно синхронізуватися.

Але їм дійсно можна скористатися на практиці, якщо спочатку була активована опція «Знайти iPhone», в результаті якої немає можливості активувати пристрій, а рідного ID і пароля ви не пам’ятаєте.

Чому? Причина полягає в наступному. Як айфон 5 s, так і інші моделі потребують виконання процедури відновлення шляхом входу в Recovery Mode або DFU. Активація відбувається після першого налаштування. Як ви пам’ятаєте, в процесі активації треба обов’язково ввести у відповідне поле символи унікального Apple ID. В іншому випадку телефоном буде неможливо користуватися, відновити – тим більше.

Скидання через iTunes


Як було сказано раніше, щоб скинути пароль на айфон 5 s треба виконати процедуру відновлення з Recovery Mode або DFU. Вибір того чи іншого здатна не має принципової відмінності. Для цього виконуються наступні операції.

  1. Смартфон переводять в один з двох режимів, хоча фахівці відзначають, що користуватися рекавери модом куди простіше.
  2. Телефон підключають до ноутбука або ПК за допомогою ЮСБ-кабелю (через бездротові мережі відновитися неможливо). Далі чекаємо, поки iTunes не розпізнає телефон в режимі відновлення.
  3. Якщо ви точно впевнені в тому, що завантажуєте коректну версію прошивки з перевірених джерел, натискаємо на клавіатурі кнопку Shift і тримаємо її. При цьому паралельно натискаємо на опцію «Відновити».

Зробити відновлення автоматичним можна таким же способом, але якщо не чіпати шифт. Програмне забезпечення самостійно просканує наявність найостанніших версій ОС для телефону, запише її в пристрій і виконає перезавантаження.

Скидання через iCloud

Айфон 5 s додатково підтримує можливість відновлення через iCloud. Зробити це можна навіть в тому випадку, якщо ви підключили опцію «Знайти iPhone», підключилися до нього через бездротову мережу, збережену в пам’яті. Провести скидання пароля можна на будь-якому пристрої. Головне – мати стабільно хороший доступ до інтернет-мережі в цілому.

  1. Переконайтеся в тому, що Ви отримуєте доступ до інтернет-мережі (безпровідною Wi-Fi або бездротової стільникової), перевіривши наявність відповідної іконки в верхній частині екрану. Також ви можете зайти на офіційний веб-додаток і знайти сам пристрій. На ньому буде відображатися іконка «Онлайн», якщо телефон має прямий вихід в інтернет-мережу.
  2. Перейшовши в меню «Всі пристрої», необхідно клацнути по його назві.
  3. Далі вибираємо опцію «Стерти iPhone». Перед вами з’явиться спливаюче вікно прямо на відкритій сторінці, в якій попереджають про те, чи потрібно підтвердити операцію. Природно, підтверджуємо.
  4. Вводимо відомий нам унікальний айди до телефону. Перед вами також з’явиться поле для введення номера і текстового повідомлення – це можна упустити. Клацаємо по опції «Готово».
  5. У процесі стирання пристрою екран може згаснути. Як правило, після виконання процедури айфон 5 s повинен перезавантажитися, про що можна переконатися завдяки з’явився логотипу компанії і рядку стану. У міру необхідності, підключіть гаджет до зарядного пристрою. Важливо дочекатися повного завершення процесу.

Як тільки телефон буде знищений або відновлений в iCloud, власник повинен встановити базові настройки і скористатися резервною копією, що зберігається на iCloud або iTunes. Примітно, що в такому випадку пристрій не вимагатиме ввести пароль блокування. В процесі настройки його можна заново встановити.

Вище ми представили вам найпопулярніші способи того, як розблокувати айфон. Якщо ви знайшли пристрій, і при цьому хочете його розблокувати, пам’ятайте про те, що у вас практично немає жодних шансів. Прошити смартфон, як у випадку з андроїдом, практично нереально без унікального номера. Деякі люди обходяться установкою нової пам’яті, але це вкрай витратний процес, виконати який можна за умови наявності неробочого донора.

Перед тим як розблокувати айфон, необхідно переконатися в тому, що ви використовуєте оригінальний кабель для підключення до комп’ютера.

Практика показує, що при використанні підробок телефон не завжди може розпізнатися вашим ПК. Крім того, з’являються більш високі шанси на поломку, викликану неправильною подачею струму до батареї (часта проблема серед більшості власників, включаючи і тих, у кого є айфон 5 s).

Якщо ви не можете самостійно впоратися з ситуацією проблемою, спробуйте скористатися послугами авторизованих сервісних центрів. Проте, практика показує, що якщо ви вже синхронізували телефон зі своїм комп’ютером, і його бачить iTunes, додаткових труднощів бути не повинно.

Ссылка на основную публикацию