Як результативно користуватися засобами пошуку в Windows 7

В операційній системі Windows 7 поліпшена система пошуку файлів і папок, що зберігаються на жорсткому диску Вашого комп’ютера. Завдяки технології індексації ви завжди зможете практично миттєво знайти потрібний файл. У цій статті я розповім, як результативно користуватися засобами пошуку, сортувати знайдені результати пошуку і зберігати їх.
Елемент пошуку об’єктів представлений у вигляді поля введення в правій верхній частині вікна будь-якого каталогу в Windows, а також в головному меню кнопки Пуск (Start). Елементи управління, призначені для пошуку, легко ідентифікувати по зображенню лупи.

 1. Натисніть кнопку Пуск (Start) і відобразіть головне меню Windows. У рядку пошуку введіть назву об’єкта, який ви хочете відшукати, наприклад, корм для собак. У верхній частині меню з’явиться список знайдених об’єктів в системі, які відповідають умовам пошуку.
 2. Якщо серед результатів пошуку потрібного об’єкту немає, клацніть на рядку Ознайомитися з іншими результатами (See more results). Відкриється вікно з додатковими результатами пошуку. Ви можете здійснити сортування знайдених в результаті пошуку файлів і папок.
 3. У вікні з результатами пошуку клацніть правою кнопкою миші на області, вільної від об’єктів. Відкриється контекстне меню.
 4. Встановіть покажчик миші на пункт Сортування (Sort by). Ви побачите всі можливі способи сортування результатів пошуку.
 5. Клацніть мишею на назві способу сортування, який вам необхідний, наприклад, дата зміни (Data modified).
 6. У вікні пошуку знайдені результати будуть відсортовані згідно із зазначеним вами способу.
 7. Тепер встановіть покажчик миші на пункт угруповання (Group by) контекстного меню, щоб побачити всі можливі способи угруповання результатів пошуку.
 8. Для збереження результатів пошуку на панелі інструментів натисніть кнопку Зберегти умови пошуку (Save as). В результаті відкриється діалогове вікно Зберегти як (Save as).
 9. В полі ім’я файлу (File Name) введіть ім’я, під яким буде збережено результати пошуку, наприклад, «Документи».
 10. Клацніть мишею на гіперпосиланні Додайте ключове слово (Add a tag). З’явиться поле для введення ключових слів. Введіть слова, під якими будуть збережені результати пошуку.
 11. Натисніть кнопку зберегти (Save). Результати пошуку будуть збережені в папку пошуки (Searches), яка обрана в діалоговому вікні Зберегти як (Save as) за замовчуванням. Каталог пошуки (Searches) знаходиться в папці, яка носить ім’я користувача. Подивимося її вміст.
 12. У головному меню Windows клацніть на користувальницької папці. У папці, користувача ви можете бачити папку пошуки (Searches), в якій збережені результати пошуків.
 13. Відкрийте папку пошуки (Searches). Ви побачите що містяться в ній всі збережені результати пошуку, а серед них і папку Документи.
 14. Щоб відкрити збережені результати пошуку, клацніть на значку з його назвою. Відкриється вікно пошуку з результатами пошуку, який ви виконали раніше.

Сортування результатів пошуку

Результати пошуку можна сортувати різними способами по імені по типу, за розміром, за датою зміни, по зростанню і за спаданням, по розташуванню. Виконуючи сортування результатів пошуку ви здійснюєте відбір по відомим вам ознаками і властивостями шуканого файлу.

Угруповання результатів пошуку

Результати пошуку можна групувати за різними ознаками на ім’я, по типу, за розміром, за датою зміни, по зростанню і за спаданням, по розташуванню. Виконуючи угруповання результатів пошуку ви поєднуєте знайдені результати пошуку по конкретним ознаками. Це дозволяє полегшити і прискорити пошук потрібного об’єкта.

Ссылка на основную публикацию