Як & quot; відкотитися & quot; (Повернутися) з Windows 10 на Windows 7 /8.1


як "відкотитися" (Повернутися) з Windows 10 на Windows 7 /8.1

Якщо після ви залишилися не задоволені, і хочете все повернути назад ( “відкотитися” до Windows 7 / 8.1), знайте, корпорація Microsoft передбачила таку можливість і без використання сторонніх програм і утиліт це можна з легкістю зробити, для цього буде потрібно мінімум зусиль і часу . Як “відкотитися” з Windows10 до Windows7 /8.1 піде мова в цій статті.

Для того, що б повернутися до Windows7 /8.1 необхідно, що б з моменту поновлення до Windows 10 пройшло менше місяця. Оскільки через місяць папка Windows.old (повний шлях C: \ Windows.old) буде автоматично видалена і повернення вже неможливо буде зробити. Так само не можливо “відкотитися” до Windows 7 або Windows 8.1, якщо ви навмисно видалили папку Windows.old.

Увага!!! Хоч в більшості випадків повернення до попередньої версії Windows відбувається без збоїв, проте, забезпечте себе і зробіть резервну копію важливих даних, скопіюйте їх на зовнішні носії (USB флешки, зовнішні жорсткі диски і т.д.) або хмарні сховища (Яндекс Диск , Dropbox, Google Диск або ін.).

Для повернення до попередньої версії Windows, в Windows10 натисніть кнопку “Пуск” виберіть пункт “Параметри”.

У вікні налаштувань натисніть “Оновлення і безпеку”.

У правому меню виберіть “Відновлення” і в пункті “Повернутися до Windows 7” натисніть “Почати”.

Для Windows 8.1 буде пункт “Повернутися до Windows 8.1” натисніть “Почати”.

Далі Windows поцікавиться, чому не влаштувала вас Windows10. Виберіть один або кілька пунктів або напишіть свій варіант, ніж вам не сподобалася Windows10 і натисніть “Далі”.

Читаємо застереження і натискаємо “Далі”.

Ще одне застереження і “Далі”.

Приймаємо подяку за те, що спробували Windows10 і натискаємо “Повернутися до Windows7” ​​або “Повернутися до Windows8.1”

Після нетривалої підготовки ваш комп’ютер / ноутбук перезавантажиться і з’явиться вікно про відновлення попередньої версії Windows.

Залишається тільки почекати кілька хвилин. У підсумку ви отримаєте попередню версію Windows з усіма програмами і файлами.

Ссылка на основную публикацию