Як писати статті для сайту

Правильно написана стаття – це 90% успіху будь-якого сайту.
Тексти, написані для сайту або блогу, відрізняються від текстів, написаних для журналів і газет. І, в першу чергу, тому, що їх читають не люди, а пошукові роботи. Кожен день в інтернет викидаються сотні тисяч статей на різні теми.

Завдання пошукових систем зводиться до того, щоб відшукати серед них корисні і потрібні читачам. А для цього він повинен зрозуміти, що стаття відповідає цим критеріям. І тоді пошукова машина підніме її наверх.

І тільки після цього стаття буде доступна людям. Збираючи по крихтах інформацію в інтернеті про те, як писати статті для сайту, застосовуючи її, я створив свою систему. І вважаю, що новачки з самого початку ведення блогу чи сайту повинні вміти це робити правильно.
Не всі знають, що в шаблонах сайтів, створених на WordPress, вже закладена SEO оптимізація сайту. І треба навчитися її використовувати.

Отже, ось схема:

1. Пишемо анонс статті з 2-3 пропозицій, щоб укластися в 3 рядки. Анонс повинен містити відповіді на три питання

* Що це таке і про що стаття, * для чого потрібно * як з цим працювати

Приклад: Привіт! Сьогодні Ви дізнаєтеся, що таке аддурілку яндекса, для чого вона потрібна і чим може допомогти при просуванні сайту і статей на ньому. А так же, подивившись детальний відео урок, Ви більш докладно ознайомитеся з роботою даного сервісу.

2. Пишемо унікальний текст (своїми словами) або використовуємо статтю, куплену на біржі статей. Текст повинен бути цікавим для аудиторії блогу. Перевіряємо її на унікальність на сервісі eTXT.

3. Вставляємо по ходу низькочастотні або середньо частотні ключові слова. Вони вже повинні бути підібрані заздалегідь. Для підбору ключових слів використовуємо сервіс https://wordstat.yandex.ru/.

4. Додаємо анкор – переходи зі слів або фраз – якорів на інші сторінки блогу, т. Е. Робимо перелинковку. У анкорі повинні бути ключові слова. Анкор так само потрібно розбавляти словами «тут, тут, дивись» і т. Д. До цих слів прив’язувати посилання на потрібні сторінки.

5. Посилатися зі старих статей на нові. Старі замітки вже отримали визнання в «очах» пошукових роботів. Адже роботи їх вже перевірили. Отже, ця репутація буде передаватися і нової нотатки, додавати їй ваги.

6. Використовувати кільцеву схему перелинковки. Це означає посилатися з однієї сторінки на іншу таким чином, щоб Ваш відвідувач залишався всередині блогу, плавно перетікаючи з однієї теми на іншу і повернувся туди, звідки почав.

Але, природно, статті повинні бути пов’язані за змістом. На цю роботу йде багато часу. І так виходить тільки в ідеалі.

Це теж збільшує вагу блогу в «очах» пошукових роботів. Слід враховувати, що з просуваються сторінок не повинно бути зовнішніх посилань. Ваш відвідувач не повинен йти на чужі сайти і блоги. Він прийшов до Вас.

Можна робити посилання на якийсь сервіс, який доповнює Вашу тему. В цьому випадку краще давати відкриту посилання, які не ховаючи її за словами – анкорами. Такі доповнення тільки корисні вашим відвідувачам.

7. Додаємо підходящі за змістом мітки до нотаток «Записи мітки»

8. Вставляємо картинку

Знаходимо на безкоштовних або платних фото хостингах відповідну по темі картинку.

Зменшуємо вага до 800-600 пікселів по ширині. Якщо в фотошопі, то застосовуємо «Зберегти для web». Слід використовувати зображення таких форматів, як jpg, png, gif. Зберігаємо з латинською назвою, використовуючи ключове слово або фразу статті. Можна додавати цифри. Перевіряємо на унікальність, оптимізуємо щоб була унікальна: віддзеркалює, міняємо кут на 15 °, створюємо свою. Додаємо текст і логотип або адресу сайту Завантажуємо в бібліотеку медіафайлів Вставляємо в текст після абзацу – анонса перед основним текстом

9. Додаємо мініатюру

Заголовок. Він повинен бути написаний латиницею. Це якраз та картинка, що завантажилася з комп’ютера і яка була збережена відразу з правильною назвою. Атрибут alt – опис картинки з використанням ключових слів. Наприклад, «Чи реально заробити в інтернеті» – це індексують пошукові системи і потрібно для роботів. Опис Title.

Короткий анонс – 1-2 пропозиції, що говорять, про що стаття. Опис потрібно для відвідувачів. Підпис. Тематичний текст з низькочастотними ключовими словами. Підпис з’являється безпосередньо під картинкою. Аналогічна опису. Вона потрібна для зручності читачів. Вирівняти по центру. Розмір поставити «повний» Видалити посилання на картинку Зберегти.

10. Заповнити внизу, під статтею, Platinum SEO Pack

У рядку title пишемо назву статті Description – опис. Одне-два речення з ключовим словом. Обсяг опису повинен бути не більше 160 знаків.

Keywords – ключові слова. Один – два по темі можна поставити. Хоча зараз говорять, що це не обов’язково

11. Ставимо рубрику. Одну. Багато не треба.

12. Готову і опубліковану статтю додаємо в аддурілку яндекса https://webmaster.yandex.ru/addurl.xml, щоб повідомити робота про те, що у Вас вийшла нова стаття і з’явилася нова посилання, яку необхідно терміново додати. В цьому випадку відбувається швидка індексація статті, а це позитивно впливає на сайт в цілому, на його просування.

На цьому рекомендації з написання статей закінчені. Бажаю всім творчих ідей!

Ссылка на основную публикацию