Як Прискорити Роботу (Комп’ютера) в 3 рази самим 2020

Як очистити комп’ютер і прискорити його роботу

Добрий день друзі. Ви пам’ятаєте, мою книгу «Як грамотно оптимізувати Windows?». Я написав її в кінці 2016 року, де досить докладно розповів, що потрібно робити, і які програми використовувати для грамотної оптимізації і очищення операційної системи Windows?

В кінці 2017 року, я додав в неї розділ, присвячений операційній системі Windows 10, що складається з десяти глав. У тому числі і розповів, як відключити стеження в даної системи. Я маю на увазі, стеження самої корпорації Microsoft. Я думаю, багато хто з вас знають, що дана корпорація вважає вправі відправляти дані з вашого комп’ютера в свої бази даних.

Як кажуть самі представники Microsoft, вони це роблять з благих спонукань, щоб перевіряти дані з встановлених систем і виправляти помилки і різні системні збої. Хоча, в такому випадку, я не зрозумію, навіщо тоді їм відсилати дані про набір тексту за допомогою клавіатури? Тобто, все, що ви набираєте на своїй клавіатури, передається в Microsoft. А потім, швидше за все в Пентагон. Іншими словами – це справжня стеження.

Є такі вірусні програми, які впроваджуються на комп’ютер і передають дані набору тексту, для передачі в подальшому їх зловмисникам. Так ось, те ж саме робить ця система, тільки з вашої згоди. Принципової різниці, кому передавати цю інформацію, Microsoft або зловмисникам, я не бачу.

Ваша система сама стає, як би великий шкідливою програмою. Це все я говорю до того, що цю функцію просто необхідно відключати, і, бажано, ще під час установки системи. Хоча, під час недавньої переустановки системи на новішу версію, я цієї функції не побачив. Звідси випливає два варіанти:

  1. Система Windows 10 відмовилася від передачі інформації набору з клавіатури.
  2. Система закрила можливість прибрати цю функцію і без дозволу передає дані. Хоча, я сподіваюся, правильним є перший варіант.

Довгоочікувана знижка на книгу з бонусами

Але, давайте повернемося до нашої книзі. За цей час, книгу встигли купити багато читачів. Частина ж читачів не купили книгу, тому що вважали, що 699 гривень, за які я продавав книгу, для них дорого. Інформація ж, дана в книзі, коштує не менше 2000 гривень.

Але, я вирішив піти назустріч своїм читачам і знизити ціну до мінімуму. А саме, щоб книга стала доступною для всіх читачів, її ціна знизилася аж до 199 гривень! Тобто, тепер її ціна дорівнює обіду в дешевій їдальні або квитком на дешевий фільм.

За 199 гривень, її може купити практично будь-яка людина, а значить, очистити комп’ютер і прискорити його роботу !!!

Крім цього, я вирішив зробити вам подарунки, і разом з цією книгою, дати ще два безкоштовних бонусу. А саме, книгу «Як швидко видалити комп’ютерний вірус?»,

і книгу «Як видалити рекламний вірус?».

Акція триватиме до 9 травня, після цього, ціна книги повернеться до колишньої позначки в 699 руб. Так що, раджу довго не роздумувати, а брати книгу з бонусами за низькою ціною. Я думаю, ви залишитеся задоволені.

Ссылка на основную публикацию