Як прискорити інтернет в Windows 10: кілька корисних порад

Ще під час перебування XP ходили чутки, що якщо прибрати з протоколів компонент QoS, то ширина каналу передачі інформації виросте на 20%. Від себе додамо, що з цього пулу можна видалити різні інші штуки, щоб не заважали працювати. Важливими компонентами є лише IP-протоколи версій 4 і 6. При тому, що буде прибраний загальний доступ до файлів і пристроїв. Якщо це прийнятно, насамперед чистите компоненти мережевого адаптера. Кожен з них на свої функції вимагає ресурси. Подумайте про це, коли будете вирішувати, як прискорити інтернет в Windows 10.

Є різні утиліти, які обіцяють підвищити продуктивність, але толку від них зазвичай не дуже багато. Можете в цьому переконатися, оцінюючи час проходження пакетів з утилітою ping до будь-якого сайту. Побачити когось на прискорення? Висновки робіть самі. З огляду на сучасний стан справ, темп обмежується лише з боку хостингу. І збільшити швидкість інтернету на Windows 10 за рахунок одних лише налаштувань ПК практично нереально. Винятком є ​​Wi-Fi, для якого можна створити пристойну антену зі звичайного кабелю опором 50 Ом.

провайдери

Сьогодні будь-який поважаючий себе провайдер для самого маленького пакету надає швидкість не нижче 10 Мбіт / с. Цього цілком вистачає абсолютно для будь-яких цілей. Дивитися кіно? Досить, бо сервер чи забезпечить більшу пропускну здатність.

Цей скромний приклад узятий у недешевих провайдера і приблизно дає зрозуміти поточну розстановку сил. Що можна хотіти ще при такій швидкості? Її і так достатньо, немає потреби підвищувати, збільшувати.

Як перевірити реальну швидкість?

Різні вимірники не дають повної картини. Ми бачимо на лічильнику скажені цифри, але заходимо на який-небудь зубожілий сайт, і він вантажиться хвилину. Гірше, коли це онлайн гра, де потрібно швидко реагувати на зовнішні впливи. Спробуйте зайти на будь-який сайт і перевірити!

Отримані цифри здаються значними, але реально наш сайт не працює.

Вся справа в тому, що ми не знаємо, що за хостинг використовується вимірювачем швидкості, і який у нього стоїть пакет (з абонентською платою). 4 мс? Так це так виглядає, ніби сервер стоїть в сусідній кімнаті. Спробуємо продзвонити що-небудь реально через ping.

Використання ping

Той, хто хоче домогтися приросту швидкості інтернету в Windows 10, не повинен вірити різним утилітам. Використовуйте команду ping. Вона оперує тільки з IP-адресами, так що доведеться з’ясувати цей параметр для потрібного сайту. Як це зробити? Використовуйте спеціальні сервіси, наприклад, seogadget.ru/ip. Ось дані для гри Танки Онлайн.

Терміново пропінгуем сервер, а то снаряди летять незрозуміло куди:

  1. Win + X.
  2. Вибираємо запуск командного рядка від імені адміністратора.
  3. Вводимо ping 48.68.15.
  4. Бачите? Вийшло 82 мс. Це в 20 разів менше, ніж через вимірювач швидкості. Реально передача йде десь на рівні трієчки, проти 60, які дали нам раніше.

Багато хто може заявити, що в багатьох іграх сервер сидить на інших IP-адреси, які нічого спільного не мають з сайтом. А ми відповімо на це, що потрібну інформацію можна зажадати у ТП (якщо вони зрозуміють про що мова). В крайньому випадку скажіть їм прямо, що хочете ата … перевірити їх за допомогою команди ping.

Відключення компонентів мережевого адаптера

  • Натисніть Win + B для входу в трей або клікніть мишкою на стрілку в правому нижньому кутку екрану.
  • Правий клік по значку монітора, і з меню вибираємо Центр управління мережами і загальним доступом.
  • Переходимо по посиланню Зміна параметрів адаптера.
  • Вибираємо потрібний (дротова мережа, наприклад, це Ethernet) і робимо по ньому правий клік.
  • Йдемо в Властивості, де відключаємо всі зайві компоненти. Ми залишаємо тільки IP версій 4 і 6. У багатьох випадках можна вирубати і шістку без шкоди.

Тиснемо ОК, дивимося через ping, вийшов чи приріст швидкості. Якщо немає, то швидше за все справа в сервері, на якому розташований сайт. Гальмує з того боку.

Як зробити антену для роутера

Іноді потрібна антена. Для роутера або ПК, але сенс в тому, що швидкість мала тому, що сигнал є слабким. Це впливає на доставку пакетів дуже сильно. Допоможе виготовлення хоча б найпростішої антени. В елементарному випадку це шматок кабелю з хвильовим опором 50 Ом і довжиною в одну четверту хвилі. Зазвичай в зв’язку використовується вертикальна поляризація. Для Wi-Fi це справедливо. Тому намагайтеся розташовувати відріз кабелю вертикально.

Крім зазначеного варіанта відмінно працює біквадратних антена Харченко з рефлектором. Але вона складніша, і потрібно направити строго на джерело сигналу. А, враховуючи особливості поширення електромагнітних хвиль в атмосфері, вгадати точний напрям при відсутності прямої видимості складно. Крім того, воно може змінюватися в залежності від погодних умов і навіть наявності на небі хмар. Хоча частоти Wi-Fi і поширюються переважно прямолінійно.

Біквадратних антена підходить для приймача, а ненаправленная (з шматка дроту) – для передавача. Це обумовлено особливостями з діаграм спрямованості. Виготовлення хорошою антени це одна зі складових, що забезпечують збільшення швидкості інтернету. Це справедливо для будь-яких пристроїв і операційних систем. А то подумаєте ще, що рішення працює лише для інтернету Windows 10.

Ссылка на основную публикацию