Як прискорити Android

Це керівництво допоможе вам обчислити і позбутися від ненажерливих додатків. Ми нагадаємо вам про те, що такі програми видаляти зовсім не обов’язково. Можна піти іншим шляхом, просто відключивши їх. Застосувати зазначені дії можна на Android 4.0 або більш свіжої версії операційної системи.

Обчислення ненажерливого додатки

Для початку необхідно з’ясувати, яка саме програма негативно позначається на роботі апарату. Деякі користувачі вважають, що існують віруси для Android, що впливають на швидкодію пристрою. Насправді ситуація не зовсім так. Віруси для даної платформи існують.

Але вони займаються відправкою SMS на дорогі короткі номери. Інакше творцеві вірусу його творіння ніякої користі не принесе. У великих кількостях потужність процесора і оперативну пам’ять споживають віруси. Це просто додатки, над оптимізацією яких практично не працювали. Так буває, коли програму створює всього одна людина або зовсім маленька група розробників.

  1. Для виявлення ненажерливих програм потрібно перейти по шляху «Налаштування> Батарея». Це на стоковому Android, в фірмових оболонках шлях може злегка відрізнятися.
  2. В даному розділі ви побачите, які системні процеси і програми споживають більшу частину енергії. Якщо ви виявите, що якийсь додаток витрачає дуже велика кількість енергії, то від нього слід позбутися.
  3. Енергія витрачається у великих обсягах саме через низьку оптимізації утиліти.

відключення додатки

Тепер у вас є два шляхи. Ви можете видалити програму. Це якщо вона вам не потрібна. Як видаляти програми – ви знаєте, підказок тут не потрібно. Другий шлях полягає у відключенні утиліти. Для цього перейдіть по шляху «Налаштування> Програми».

У смартфонах серії Samsung Galaxy шлях трохи відрізняється: «Налаштування> Додатково> Менеджер програм». У будь-якому випадку ви потрапите в розділ, що містить список встановлених програм та ігор.

Знайдіть в даному списку ту утиліту, яка витрачає занадто велика кількість енергії. Натисніть на неї. Вам тут же буде надана детальна інформація про програму. Ви побачите, скільки місця в пам’яті воно займає.

Також тут дозволено видалити кеш і зробити інші дії. Майже в самому верху ви знайдете кнопки «Зупинити» і «Видалити». Вам необхідно натиснути першу. Або другу, якщо ви все ж зважилися на повне видалення програми.

Зупинка додатки дозволить більше не боятися того, що воно буде витрачати оперативну пам’ять. Але пам’ятайте, після скоєння даного дії ви не зможете запустити програму звичним чином. Вам для цього знову доведеться заходити в Менеджер програм і включати її тим же способом.

Ссылка на основную публикацию