Як прискорити Андроїд пристрій?

Операційна система Android розроблена, щоб автоматично завершувати фонові процеси і звільняти оперативну пам’ять. Поки не існує вбудованого додатка для контролю цієї функції, але в Google Play можна знайти безліч менеджерів завдань. Вони допоможуть вимикайте програми, ресурси системи. У цій статті ми розберемо самі функціональні і зручні утиліти.

Утиліти які допоможуть прискорити Андроїд пристрій

1.


Advanced Task Manager може завершувати непотрібні процеси, прискорювати телефон, оптимізувати роботу батареї, а також очищати сміття одним натисканням. Можна стежити за тим, які програми навантажують процесор і оптимізувати їх, автоматично завершувати процеси при виключенні екрану, показувати час, що залишився роботи від батареї, а також чистити оперативну пам’ять.

2.

Android Assistant – це повноцінне додаток для поліпшення продуктивності системи. Програма дозволяє прискорювати роботу смартфона або планшета, зберігати заряд батареї, стежити за статусом процесора, оперативної пам’яті, SD карти або батареї.

Особливістю цієї утиліти є можливість визначати різні типи процесів. Завдяки цьому користувач не зможе відключити системний процес або програму з "білого списку".

3.

All-in-One Toolbox являє собою комплекс з 29 утиліт, розроблених для чищення сміття, оптимізації оперативної пам’яті, захисту приватних даних і загального прискорення Android. Ця програма може відключати автозапуск додатків при включенні пристрою, що значно прискорює загальну роботу системи, звільняючи її від зависань.

4.

Smart Task Manager також дозволяє керувати процесами, додатками, контролювати стан системи і переглядати інформацію про пристрій. Ключова відмінність Smart Task Manager від подібних утиліт – наявність детальних звітів про використання ресурсів пристрою, якщо буде запущено програму і оновлення.

5.

Основне завдання Startup Manager – відключати запуск додатків при включенні пристрою. Все що запускаються процеси розділені на вкладки, дозволяючи відключити тільки певні типи утиліт. Наприклад, можна безпечно видалити більшість призначених для користувача утиліт, не торкнувшись системні процеси. При цьому не варто відключати запуск невідомих процесів.

Ссылка на основную публикацию