Як приховати свій мережевий статус Xbox в Windows 10

Крім змін, внесених в настройки Windows 10 нові доповнення були зроблені і додатку Xbox для комп’ютерних ігор. У режимі реального часу додаток дозволяє відразу побачити активність друзів, які знаходяться в мережі і, в свою чергу, дозволить вашим друзям на Xbox Live, подивитися, чи граєте ви в даний момент в гру, і в які ігри ви недавно грали.

Це добре що, Xbox Live допомагає підтримувати зв’язок з друзями і завести нових друзів, ви зможете спілкуватися, ділиться з гравцями своїми досягненнями і обмінюватися фотографіями, але для багатьох, це може бути джерелом неспокою.

Якщо ви не хочете ви можете приховати або заборонити друзям – Переглядати ваш мережевий статус, переглядати ваш профіль Xbox, Показувати реальне ім’я, переглядати журнал ігри та програми і багато іншого.

Так що якщо ви хочете, приховати свій мережевий статус в Xbox для Windows 10, вам доведеться змінити Конфіденційність і безпека. При зміні налаштувань, ви зможете закрити від своїх друзів перегляд вашого Xbox онлайн статусу.

Приховати мережевий статус в додатку Xbox

Додаток Xbox в Windows 10 має параметри конфіденційності. Для того, щоб отримати доступ до них, відкрийте додаток Xbox.

При відкритті, натисніть на значок налаштування з лівого боку і перейдіть, поки не знайдете посилання xbox.com .  Відкрийте її.

Ви також можете отримати доступ до тих же налаштувань за допомогою сайту Xbox, облікового запису і браузера.

На сторінці “Конфіденційність і безпека в Інтернеті “Знайдіть розділ “Інші можуть:”

Знайдіть “Перегляд мого мережевого статусу (Xbox 360: мережевий статус) “І встановіть чекбокс в положення заблокувати, щоб зупинити інших від перегляду, коли ви в Мережі і яку гру ви граєте. При установці опції на “друзі “, Тільки ваші друзі зможуть переглядати, коли ви в мережі.

Далі, знайдіть “Перегляд журналу ігри та програми (Xbox 360: журнал ігор) “І встановити опцію на”заблокувати“, Щоб заборонити людям бачити список ігор, які ви нещодавно грали.

І, нарешті, натисніть кнопку ” зберегти “В нижній частині сторінки, щоб зберегти налаштування.

Надіюсь це допоможе.

Ссылка на основную публикацию