Як приховати друзів в ВК (вконтакте) з телефону і через комп’ютер

У кожних різні мотиви, чому необхідно приховувати користувачів в друзях. Попередньо, потрібно підкреслити, що приховати можна тільки деяких користувачів, які вже знаходяться в списку ваших друзів. У старій версії соціальної мережі була спеціальна кнопка – «Приховати друзів». Клікнувши по ній, користувач досить швидко і просто міг приховати людини в списку. На жаль, мобільна версія програми не дозволяла робити те ж саме і доводилося виконувати цю процедуру тільки через основну версію сайту.

З появою поновлення, з’явилася можливість приховувати друзів і через меню браузера на мобільній версії. Крім того, процедура змінилася і на основну версію соціальної мережі вконтакте. Разом з цим нововведенням, була змінена і політика соціальної мережі. Тепер можна приховати не більше 30 осіб. Це безпосередньо пов’язано з рейтингом користувачів, який розраховується виходячи з кількості передплатників і друзів.

Власне, ця процедура виконується досить просто як на персональному комп’ютері, так і смартфоні.

Розглянемо докладніше кожен варіант.

Як приховати друзів ВКонтакте через ПК?

Процедура приховування друзів через веб-сайт ВКонтакте практично не відрізняється від старої версії – все робиться аналогічним чином, через настройки особистої сторінки користувача. Для цього необхідно:

  1. Авторизуватися в соціальній мережі зі своїм логіном і паролем.
  2. Клікнути на сходинку з ім’ям користувача в правій верхній частині вікна.
  3. Вибрати опцію «Налаштування».

Знайдіть у списку праворуч розділ “Налаштування” і відкрийте його. Тут буде безліч налаштувань конфіденційності своєї сторінки, наприклад, можна змінити параметри відображення профілю і безліч іншої інформації, в тому числі вибрати одного, якого ви хочете приховати.

Це можна зробити, якщо змінити опцію «Кого видно в списку моїх друзів і підписок». Вам буде достатньо почати вводити ім’я і прізвище користувача VK, або вставити посилання на користувача і після цього зберегти внесені коригування. Так можна додати близько 30 осіб.

Не забудьте змінити налаштування відображення, тобто тих людей, хто буде бачити прихованих користувачів. Якщо необхідно приховати їх від усіх людей, тоді змінюйте настройку на «Тільки я».

Щоб прибрати друзів з «Прихованих», виконайте ті ж самі дії і в розділі відображення друзів натисніть на хрестик поруч з ім’ям одного в соціальній мережі ВК.

Як приховати друзів на мобільних пристроях

Сьогодні більшу частину часу користувачі ВК користуються можливостями соціальної мережі через спеціальний мобільний додаток. Проте, приховувати друзів через нього до цих пір не представляється можливим, але не варто засмучуватися раніше часу – вам потрібен тільки телефон з інстальованим веб-браузером. Спосіб працюватиме незалежно від операційної системи мобільного пристрою і дозволить приховати друзів від усіх. Для цього потрібно:

  1. Авторизувати на веб-сайті вконтакте через оглядач телефону.
  2. Буде потрібно перейти з мобільної версії сайту на повну, що можна зробити за допомогою відповідної кнопки, якщо розкрити меню користувача (кнопка зліва).
  3. Повторіть дії, зазначені вище для того, щоб заховати друзів.

Наостанок, можна сказати, що якщо вам навпаки, потрібно подивитися прихованих друзів ВК іншої людини, ні в якому разі не вдавайтеся до можливостей сторонніх сервісів або якихось програм.

Ссылка на основную публикацию