Як прибрати з автозапуску програми в windows 7?

Як багато хто міг помітити, при включенні комп’ютера деякі програми запускаються автоматично. Даний факт має двояке значення. З одного боку це добре, адже вам не доводиться запускати програми вручну, особливо ті, які повинні бути включені постійно, наприклад антивірус або Skype.

Але з іншого боку при включенні комп’ютера можуть запускатися програми, для яких немає такої необхідності, до того ж це ще й уповільнює завантаження комп’ютера. Адже чим більше програм запускаються при включенні, тим повільніше йде його завантаження.

У даній статті ви дізнаєтеся як відключати автозавантаження програм на прикладі Windows 7, хоча спосіб працює на будь-якій версії ОС Windows.

Конфігурація системи – найкращий спосіб відключення автозавантаження програм в Windows

Отже, для відключення автоматичного завантаження програм через конфігуратор операційної системи потрібно в пошуку меню «Пуск» або через вікно «Виконати» набрати службове слово msconfig.

Запуск msconfig в Windows 7

У результатах пошуку натиснути на значок msconfig (Конфігурація системи) правою кнопкою миші і в меню вибрати «Запуск від імені адміністратора». До слова, так само запускається командний рядок.

Відкриється вікно системного конфігуратора. Нас цікавить вкладка «Автозавантаження«.

Тут ви побачите всі програми вашого комп’ютера або ноутбука, які завантажуються автоматично при завантаженні операційної системи.

У Windows 10 для управління автозавантаженням програм є спеціальний розділ в диспетчері завдань, про що і буде написано у вкладці автозавантаження в конфігураторі. Також буде наведено посилання на нього.

Для того, щоб відключити автоматичний запуск тієї чи іншої програми вам досить знайти її в списку вкладки «Автозавантаження»І прибрати навпаки стоїть галочку.

Відключення автозапуску програм в windows 7

Після всіх редакцій списку автозавантаження програм натискаєте кнопку «застосувати»І«Ок»Внизу вікна.

Після цього відмічені вами програми не будуть автоматично завантажуватися разом з Windows.

Ссылка на основную публикацию