Як прибрати відключити видалити заборонити коментарі в WoredRress?

Вітаю вас на firstprize.ru. У цій статті я розповім вам, як можна прибрати, відключити, видалити, заборонити коментарі в WordPress як на всьому блозі так і в окремих записах або сторінках, на той випадок, якщо вони вам більше не потрібні і ви не знаєте як від них можна позбутися.

Отже, найчастіше коментарі треба заборонити або взагалі видалити їх форму в тих записах, де вона взагалі так сказати не до місця. Наприклад, на таких як: карта сайту, про автора, послуги, реклама і інших сторінках непризначених для загального обговорення. Також ви можете побажати відключити коментарі на своєму блозі із власних міркувань.

Наприклад, через те що вас багато користувачів критикують або взагалі начисто ллють вам негатив, що в кінцевому підсумку дуже сильно підриває ваш настрій і самопочуття. Бачив я одного разу одного такого блогера, який заборонив коментарі на своєму блозі на підставі того, що він просто не міг витримати своїх думок і переживань, що про нього і його статтях думають його читачі. Одним словом у бідолахи, схоже, розвинулася параноя, яка довго його мучила.

Крім цього відключити форму коментарів в WordPress має сенс, якщо ви їх хочете просто-напросто замінити від іншого сервісу або соціальних мереж, які на сьогоднішній день це дозволяють, щоб користувачам не доводилося заповнювати своїх даних, ризикуючи їх подарувати спамерам.

До речі, коментарі, іноді закривають і з цієї причини. Незважаючи на те, що в наші дні вже існує достатня кількість плагінів, таких як Akismet і Math Comment Spam Protection, які дозволяють ефективно боротися зі спамом в коментарях багато вебмастера до сих пір вважають за краще йти найлегшим шляхом, щоб раз і назавжди поставити жирну крапку на цієї проблеми.

) Зробити це досить просто. В адмінці блогу перейдіть у вкладку «сторінки» і біля потрібної вам записи натисніть на «властивості» і просто приберіть галочку біля пункту «дозволити коментарі» та натисніть «оновити».

Ту ж операцію можна виконати і у вкладці «записи», де ви хочете заборонити коментування до деяких своїх записів.

) До речі, якщо ви для себе вирішили заборонити коментарі до всіх своїх статей, то краще їх відразу все виділити зі списку, потім вибрати зі пункту «змінити» і натиснути на «застосувати».

Перед вами вийдуть масові настройки, де ви зможете відключити коментарі відразу ж для більшості своїх публікацій, заощадивши при цьому свій час.

) Ну і на завершення, якщо ви більше не хочете, щоб у вас взагалі з’являлися коментарі в ваших нових постах, то для цього просто перейти у вкладку «настройки» «обговорення» і зніміть галочку, де написано «дозволити залишати коментарі на нові статті».

Як видалити (прибрати) форму коментарів в WordPress?

Якщо ж вам форма від вашої теми оформлення більше не потрібна, то видалити її можна буде двома шляхами.

) Просто перейдіть у «зовнішній вигляд» «редактор» в файл коментарі (comments.php) і видаліть звідти весь код, і обновіть файл. До речі, зауважте, що в деяких кривих темах цей файл може називатися по-іншому. Також ще іноді буває так, що за форму коментарів відповідають відразу два файли, так що перед тим як щось видаляти зробіть резервне копіювання вашого блогу про всяк випадок.

) У цій же вкладці перейдіть в файл один запис (single.php), знайдіть там такий код: <? Php comments_template (); ?>, видаліть його та оновити файл.

На цьому все, якщо будуть питання, задавайте.

Ссылка на основную публикацию