Як прибрати рекламу в Skype (Скайп)


Як прибрати рекламу в Skype (Скайп)

Skype- одна з найпопулярніших програм для спілкування в Інтернеті. Встановлено практично на кожному комп’ютері, ноутбуці, смартфоні (іноді телевізорі). У зв’язку з покупкою цієї програми Microsoft (до 11 травня 2011 вона належала Skype Technologies), програма Skype зазнає дещо які зміни, одне з них- поява реклами. Не зовсім приємна річ особливо якщо врахувати, що раніше її не було і використання Skype було так само безкоштовно, але зараз не про це. Багато хто не хоче миритися з постійно змінюваними банерами і у них виникає резонне питання – Як прибрати рекламу в Skype? Саме цьому і буде присвячена ця стаття. За її підсумками все виконали нижче кроки, сподіваюся назавжди, позбудуться набридливих рекламних блоків в Скайпі.

Отже, ось вони ті самі докучливі рекламні блоки.

Пропоную спочатку прибрати маленький банер. Для цього досить у програмі Скайп натиснути “Інструменти” – “Налаштування”.

Справа в меню виберіть “Оповіщення” – “Повідомлення і повідомлення” і приберіть галочки навпроти рядка “Рекламні акції”, найдосвідченіші користувачі Скайп можуть прибрати галочку навпроти “Допомога та поради Skype”. Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”.

Далі виберіть “Безпека” – “Налаштування безпеки” і приберіть галочку навпроти рядка “Дозволити показ цільової реклами Microsoft на підставі даних про вік і стать, зазначених в особистих даних Skype”. Після цього збережіть налаштування натиснувши кнопку “Зберегти”.

Після перезапуску Скайп (вмикання та вимикання) маленький банер з рекламою пропаде.

Залишилося прибрати великий банер з рекламою. Але тут вже все складніше.

Одні із способів прибрати великий блок реклами з Скайпу (не поспішайте це робити), це прописати в файлі hosts, рядок 127.0.0.1 apps.skype.com. Файл hosts знаходиться в директорії C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc.

Але роблячи таким способом, ви отримаєте замість реклами різні значки (в основному знак питання), що в принципі той же багатьох не влаштує.

Краще зробити по іншому, а саме запустити IE, для цього натисніть “Пуск” – “Програми” – “Internet Explorer”. Виберіть “Сервіс” – “Властивість оглядача”

У вікні властивостей оглядача виберіть вкладку “Безпека” – “Обмежені вузли” і додайте рядок https://apps.skype.com. Не забудьте натиснути кнопку “Додати”, після цього закрийте всі вікна і перезапустіть Скайп (закрийте і заново відкрийте Скайп).

У підсумку реклама в Cкайпе у вас зникне.

Такими, на мій погляд, простими способами ви позбудетеся від реклами в Cкайпе і вас ніщо не буде відволікати від спілкування.

Ссылка на основную публикацию