Як прибрати програму з автозавантаження

З плином часу, встановлюючи все більше і більше програмного забезпечення, ви почнете помічати, що працювати ваш комп’ютер став повільніше і запуск системи займає все більше часу. Швидше за все, це тому що багато зайві додатки автоматично завантажуються кожен раз при запуску комп’ютера.

Деякі додатки, такі як антивіруси і брандмауер дійсно корисні, проте більшість – це ті, які нічого не роблять крім як займають пам’ять і процесор вашого комп’ютера!

Як видалити програму з автозапуску?

І тут у мене є пропозиція, як вирішити цю проблему! За допомогою інструменту Microsoft Конфігурація системи (msconfig.exe) ми можемо швидко і легко виконати аудит і діагностику того, що дійсно необхідно при запуску системи або в процесі роботи, і відключити додатки, які ми могли б, при бажанні, просто запустити вручну після завантаження .

Що таке MSConfig?

Msconfig.exe існує чималий час. Це вбудована утиліта Microsoft, так що ви можете довіряти їй, як дуже надійною. По суті, вона використовується, щоб переналаштувати елементи автозапуску всього Windows 7, Vista або XP, а також має й інші функції (про них ми поговоримо в наступних статтях), тому використовувати його потрібно обережно.

Якщо ви будете слідувати крок за кроком, як описано нижче, ви не нашкодите своєму комп’ютеру.

Натисніть кнопку Пуск, потім у вікно пошуку введіть слово msconfig і натисніть клавішу Enter.

Запустіть msconfig.exe з меню Пуск в Windows 7

За допомогою даного інструменту налаштування системи, натисніть вкладку Автозавантаження та зніміть галочки з програм, запуск при завантаженні Windows яких ви хотіли б запобігти. Натисніть кнопку ОК, щоб зберегти зміни.

Виберіть вручну, які програми ви хочете виключити з автозапуску.

Тепер, коли ви зберегли зміни, перезавантажте Windows і вибрані програми повинні автоматично не запускати.

Перезавантажте Windows 7, щоб зберегти зміни msconfig.

Ось і все, що потрібно зробити! Якщо ви випадково прибрали не ту програму, вам потрібно так само зайти у вікно Зміни системи і поставити галочку навпроти потрібної програми.

Ссылка на основную публикацию