Як прибрати програму з автозавантаження windows

Якщо в автозавантаженні є багато програм, то це призводить до довгого запуску комп’ютера.

Зараз я покажу, як прибрати програми з автозавантаження windows але відразу хочу зазначити, що не треба вимикати всі програми, а саме треба залишити, наприклад антивірус або брандмауер. Адже при виключенні антивіруса вам доведеться включати його вручну, а якщо забути включити, то система буде вразливою.

Де знаходиться автозавантаження в windows 7

Для виндовс передбачена утиліта MsConfig за допомогою якої можна відключати і включати програми з автозавантаження. Він має в собі і інші настройки, але зараз нам цікава тільки автозавантаження.

Запустити можна в такий спосіб.

  1. Зайти в «пуск» – «всі програми» – «стандартні» і вибрати «командний рядок». У вікні, ввести «msconfig» і натиснути на enter.
  2. Можна в меню пуск в формі пошуку набрати «msconfig». Комп’ютер зробить пошук і знайде цю утиліту.
  3. Найкращий спосіб це натиснути комбінацію клавіш Win + R. Відкриється вікно для швидкого запуску програм. Вводимо «msconfig» і натискаємо enter.

Відкриється сама утиліта.

Таким чином, ми дізналися, як увійти в автозавантаження в виндовс 7. Йдемо далі.

Як відключити автозавантаження програм windows 7

Тепер переходимо безпосередньо до відключення. Після відкриття вікна «конфігурація системи» переходимо на вкладку «Автозавантаження». З’явиться список програм.

Залиште найпотрібніші вам. У моєму випадку виглядає ось так, як картинка вище. Після зняття галочок натискаємо «Ок». Далі система запропонує зробити перезавантаження системи. Вибираєте на ваш розсуд, але я зазвичай роблю «Вийти без перезавантаження».

Де знаходиться автозапуск в Windows 10

Перше, що потрібно зробити, це відкрити «Диспетчер завдань» і перейти на вкладку «Автозавантаження». Відкрити можна комбінацією клавіш Ctrl + Shift + Esc. За замовчуванням це вкладка прихована і для того, що відкрити його потрібно натиснути «Детальніше».

Тепер після того, як перейшли в потрібну вкладку, відкриється список програм. Для того, щоб відключити треба на початку натиснути лівою кнопкою миші, а потім в правому нижньому кутку вибрати пункт «відключити».

У кого Віндовс 8, то не сильно відрізняється від вище написаного, просто повторіть всі кроки. Для тих, кому буде цікаво, читайте «Як відключити стеження в виндовс 10».

Після переробленої роботи, важливо розуміти, що деякі програми можуть додаватися в автозавантаження автоматично навіть після їх відключення і не важливо, яка у вас версія системи. Щоб вони не змогли автоматично додаватися, треба в самій програмі прибрати галочку навпроти рядка типу «Запускати разом з Віндовс».

Сподіваюся, моя стаття вам допомогла.

Ссылка на основную публикацию