Як провести розіграш в Інстаграме з коментарів

У Instagram проводиться досить багато конкурсів. У них бере участь велика кількість передплатників, даруються цінні призи, вони приносять учасникам море радості та позитиву. Ви можете поставити собі за мету провести такий же захід і у себе, але не уявляєте, з чого почати, і як реалізувати задумане. У цьому матеріалі ми детально розберемо це питання і розповімо, як провести цікавий розіграш в соцмережі Інстаграм по призначених для користувача коментарів, і що нам для цього знадобиться.

Для чого він потрібні розіграші в Інстраграме

Багато бізнес-акаунти в уже встигли оцінити все перевага в організації конкурсів в Instagram.

Вони зводяться приблизно до наступного:

 • Ви можете швидко збільшити кількість ваших фоловерів;
 • Ви можете цілеспрямовано працювати з вашої таргет-групою як самостійно, так і в кооперації з іншими бізнес-акаунтами;
 • В якості призу ви можете виставити пропоновану вам продукцію. Це буде сприяти її рекламі, популяризації серед потенційних покупців і впізнаваності вашого бренду;
 • Проведення розіграшу зазвичай обходиться дешевше, ніж стандартна рекламна кампанія;
 • Це весело, іскрометний і здорово.

Задумавши зробити розіграш в соціальній мережі, користувачі не знають, якими мають бути їхні подальші кроки. Давайте розберемося з цим докладніше.

Читайте також: Що це Сторіс в Інстаграм?

Базові регламенти конкурсів в соцмережах

Які ж основні кроки для організації призових конкурсів в Інстаграме? Вони зводяться приблизно до наступного:

 1. Продумайте правила. Чим простіше вони будуть – тим краще.
 2. Визначтеся, де буде проведений конкурс – у вашій стрічці або Сторіс.
 3. Визначте час проведення (оптимально 5-7 днів).
 4. Придумайте оригінальний # хештег.
 5. Подумайте яким буде приз в Insta. Зазвичай в цій якості виступає популярний продукт або послуга, якими ви торгуєте.

  У вашому розіграші можуть розігруватися відразу кілька призів

 6. Вирішіть, чи хочете ви кооперуватися з іншими бізнесменами, блогерами, авторами інших популярних акаунтів, що мають з вами подібні інтереси і здатні взяти безпосередню участь в вашому розіграші (безкоштовно або за плату).
 7. Продумайте способи участі (лайк, коментар, підписка та ін.).
 8. Відповідно до обраного способу продумайте, як ви будете нумерувати учасників в Інстраграме.
 9. Створіть якісну картинку для вашого конкурсу. Оскільки картинка – це обличчя вашого облікового запису, є сенс довірити її виконання професійного художнику чи дизайнеру.

  Якісно виконана картинка – обличчя вашого розіграшу

 10. Напишіть текст для вашого поста, в якому детально розбираються умови і терміни проведення розіграшу.
 11. Запостив приготовлену вами картинку і текст, вибравши популярне час для ваших фоловерів. Продвигайте сторінку посиланнями з соціальних мереж, форумів та інших доступних вам медіаканалів. Оптимальний час такого посту – за 3 дні до старту.
 12. Проведіть захід у Instagram в намічену дату, і виберіть переможця заздалегідь обумовленим способом (випадково, за допомогою сервісів, за допомогою журі, за умовами конкурсу та ін.), І оголосите про нього в ваш обліковий запис окремим постом.
 13. Рекомендується зняти фото (відео) переможця з уже отриманими призом – це буде хорошим підтвердженням серйозності і значущості ваших намірів.

  Фото переможця з призом підтвердить серйозність ваших намірів

Це цікаво: Красиві цитати для Інстаграма.

Способи проведення розіграшів – перелік альтернатив

Розберемо способи, за допомогою яких користувачі можуть взяти участь в вашому конкурсі по коментах, Сторіс, фотографій та інших.

Конкурс в Instagram по призначених для користувача коментарів (з відміткою друга)

Найбільш простий і зручний спосіб прийняття участі в розіграші – вибір коментарів. Користувач ставить свій лайк і коментар під постом розіграшу, що автоматично включає його в число ймовірних переможців.

Часто в умовах варто пункт вказівки в своєму коментарі двох своїх друзів (за допомогою собачки @) в Інстаграме. Це дозволяє залучити до посту нових учасників і сприяти його популяризації.

Недолік даного методу – в можливості виникнення плутанини з номерами, а також в потенційному фейковий характер позначки двох нових друзів.

Підпис до фотографії

В цьому випадку всім потенційним учасникам рекомендується розмістити в своєму акаунті якесь фото, в описі до якого додано інформацію про розіграші.

Спосіб простий, зручний і його часто можна зустріти під час проведення таких акцій в Insta.

Використання Сторіс

Даний спосіб полягає в викладанні вашими передплатниками Сторіс, в якій був би відзначений ваш аккаунт. Користувачі завдяки цьому перейдуть на вашу сторінку, а ви відстежите репости в вашому Ю Я. Завдяки цьому ви зможете присвоїти кожному користувачеві порядковий номер, і визначити переможця при розіграші

репости

Від користувача тут потрібно підписатися на аккаунт організатора розіграшу, виконати репост фото заходи з описом, поставити # хештег і згадати @ організатора. При цьому конкурс з репоста в Інстаграм пов’язаний з рядом труднощів, вимагаючи установки спеціального додатку (наприклад «»). Багато хто не захочуть з цим возитися, тому ряд потенційних учасників ви втратите.

Рекомендуємо до прочитання: Що можна написати про себе в Інстаграме.

Переможець визначається заздалегідь позначених в правилах чином. Це може бути генератор випадкових чисел, вбрання журі, або користувач, першим дав правильну відповідь.

Серед сервісів, здатних допомогти в рандомном визначенні переможця конкурсу в Інстраграм, слід зазначити:

 • giveaways.ru – дозволяє запускати лотерею за обраним вами хештегом, автоматично нумерувати учасників, блокувати фейковий акаунти, має інші корисні функції. Сервіс платний;
 • giveawation.com – володіє конструктором розіграшу з визначенням результатів;
 • online-generators.ru – генератор випадкових чисел з можливістю повідомлення по е-мейл;
 • winnerpicker.ru – безкоштовний спеціалізований сервіс для вибору переможців;
 • calc.ru – сервіс-калькулятор, здатний генерувати випадкові числа;
 • randomus.ru – ще один генератор випадкових чисел.

  Зазначені сервіси дозволять вибрати переможця в автоматичному чи напівавтоматичному режимі

Для виявлення переможця ви можете записати коротке відео. Наприклад, на вашому основному телефоні ведеться сама відеозапис, а на телефоні вашого помічника – вибір переможця. Останній полягає в натисканні на унікальний тег конкурсу, після чого відобразиться список учасників розіграшу. Чи залишиться розтринькати список кілька разів туди-сюди випадковим чином, і тапнуть навмання ліпший аккаунт. Зніміть його крупним планом для підтвердження виграшу. Зупиніть відео, перевірте, чи виконав даний учасник всі умови конкурсу, і якщо так – публікуйте ролик в Instagram і нагороджуйте переможця.

Іноді безпосередню процедуру розіграшу проводять в прямому ефірі Інстаграм, заздалегідь повідомивши учасників про дату і час. Для запуску прямого ефіру клікніть на кнопку з фотоапаратом зліва зверху, натисніть на кнопку шестерінки. В налаштуваннях сховайте свій ефір від непотрібних користувачів (при необхідності), а потім тапніте на «Почати прямий ефір». Чи залишиться провести раніше задуману процедуру розіграшу призу.

Виберіть «Почати прямий ефір» для запуску процедури розіграшу в прямому ефірі

Може бути корисним: Генератор ників для Інстаграма.

висновок

Вище ми розібрали яким чином можна провести реальний розіграш призів в Інстаграме по постам або коментарів. Описали алгоритм його реалізації, способи контролю учасників і варіанти присудження виграшу. Залежно від запланованого вами сценарію виберіть найбільш оптимальний метод реєстрації учасників, і проведіть процедуру задуманого У разі вдалого досвіду не забудьте повторити конкурс через деякий час – ваші фоловери обов’язково це оцінять.

Ссылка на основную публикацию