Як проходити рівні в Homescapes

HomeScapes нова головоломка від компаній Township і GardenScapes з серії три в ряд. Розгадуючи головоломки і граючи в міні гри вам належить облаштовувати ваш будинок. Після перемоги і проходження наступного рівня ви будете заробляти ігрові гроші і витрачати їх на поліпшення і прикраса будинку. І якщо перші рівні даються легко то з кожним наступним проходження ускладнюється в рази. Сьогодні ми розповімо як пройти гру HomeScapes і додамо відеоматеріали по проходженню найважчих рівнів. Запорука успіху в цій грі – думати наперед, отримати всі можливі бонуси: кулі, літачки, бомбочки і ракети. Намагайтеся самостійно подолати навіть складні рівні, якщо не виходить здолати рівень з 30й спроби можна і підглянути.

геймплей Homescapes

На першому рівні перед вами стоїть завдання змінити старий килим на новий, зміна килима буде коштувати одну зірку. Після перемоги вибираємо сподобався килим і замінюємо, і оскільки варіанти подарунків різні, будинки виходять так само різні.

Проходження рівнів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Початкові рівні проходяться легко навіть методом простого «тику» однак при виникненні труднощів завжди можна знайти готове рішення. Нижче пропонуємо вам ознайомитися з проходженням рівнів з першого по десятий, проте врахуйте, що рівні не завжди будуть однакові, це б зробило гру одноманітною.

Як пройти 11 рівень в HomeScapes

11 рівень у певних гравців викликає складності в залежності від початкового стартового поля, на цьому кроці необхідно роздобути 60 лампочок і 58 частин килима, а вільних ходів у нас всього 26. Такий же елемент для першого ходу – зрушення зелених кухлів в правій верхній частині поля, після якого ви отримуєте ракету. Чи не витрачайте її відразу, робіть якомога більше комбінацій по 3 або 5 елементу в ряд що б мати можливість отримати бонуси у вигляді літачків і бомб. Ось відео інструкція як пройти 11 рівень в ХоумСкейпс.

HomeScapes – як пройти 24 рівень

Після одинадцятого рівня гра приймає розмірений оборот і наступні головоломки вирішуються «на розслабоні». Для перемоги в 24 рівні вам належить добути 40 лампочок (жовтих) і 40 книжок (синіх) і на все це неподобство розробники приділили нам 22 ходу. Пересувати елементи безладно – непрощенна помилка. Ключ до перемоги на даному етапі один – дивіться уважно на ігрове поле і намагайтеся ставити в ряд якомога більше предметів 4, а краще 5 що дасть вам можливість отримувати ракети і бомби. Тільки так ви з найменшим числом ходів зберете необхідні предмети.

Як пройти 28 рівень

Порада така ж як і пунктом вище – уважність і кмітливість. Збирайте «комбо» з 4,5,6 предметів що б отримувати бомби, літачки, ракети та інші бонуси. На даному етапі необхідно зібрати пончики і килим за 25 ходів. Нереально? Давайте подивимося.

Як пройти 37 рівень в грі HomeScapes?

На даному етапі збираємо 51 клітку килимка і 6 булочок. У відео проходженні показано як це зробити, однак ви повинні розуміти що рівні можуть відрізнятися, якщо вам пощастило і все як на відео – відмінно. У інших рівень і розташування предметів можуть виглядати зовсім інакше, доведеться проявити пильність і запастися терпінням.

Уважно використовуйте куля, що світиться – він розбиває предмети однакового кольору. Більше кухлів – ламайте гуртки, більше гудзиків – знищуйте гудзики.

Проходження 42 рівня в грі HomeScapes

Наша команда розуміє, що рівні можуть відрізнятися, але якщо вам пощастить і попадеться рівень як з відео нижче ви з легкістю зможете його подолати. Або ви почерпнете для себе нові ідеї для подолання перешкод в грі

Як пройти 45 рівень в грі ХоумСкейпс?

Зберіть 20 яблук за 24 руху або менше і рівень пройдений, для проходження 45 рівня ми радимо вам позбавитися від заважають ланцюгів, вони дуже велика перешкода для збору ябочек. Використовуйте підказки та ідеї з відеоролика для швидкого проходження, а якщо виникають труднощі не впадайте у відчай – ми граємо для розслаблення, а не для розхитування своїх нервів.

Не впадайте у відчай, гравці витрачають по 20-30 спроб на проходження цього рівня, адже якби складність була менше і все давалося легко – губився б інтерес до гри. І ми вважаємо що така складність тільки підігріває інтерес з боку користувачів. Необхідно продумати не тільки поточний хід, але і мислити на кілька кроків попереду, успіх не змусить себе чекати.

Як здолати 48 рівень в іграшці?

На прохання в коментарях викладаємо на ваше огляд проходження сорок восьмого рівня. Не соромтеся задавати питання і писати якісь рівні у вас викликають складності і ми обов’язково надамо вам відео проходження.

Як пройти 64 level

До нас часто звертаються з проханням допомогти в проходженні ігрових зон, а ми постараємося знайти для вас проходження всіх рівнів в грі, в даній статті збираємо самі важкопрохідні на думку користувачів. Не знайшли потрібну номер? Пишіть в коментарях.

Як пройти рівень 75?

Найзатятіші віддані гравці вже переступили планку в 70-80 рівнів і пішли далі. Для тих, у кого труднощі з рівнем 75 викладаємо проходження.

Як проходити 85 рівень

На прохання Руслана Турсунова викладаємо як пройти 85 рівень. Що б не робити статтю величезною ми розміщуємо найбільш складні Левел в грі на думку інших гравців. Чи можемо кидати відео в відповідях до коментарів, що б не захаращувати сторінку.

Як подолати рівні 99 і 100 в HomeScapes

Дев’яносто дев’ять і сто – ювілейні рівні, друга сотня обіцяє бути цікавим та насиченим. Вітаємо тих, хто дістався до цієї позначки, а у кого виникли труднощі пропонуємо одразу два відео, чудово якщо вам попадуться саме такі рівні. В процесі гри запорука успіху завжди один – продумувати кроки на перед і з розумом використовувати спец здатності, літачки, ракети і бомби. Удачі в проходженні, та прибуде з вами сила.

Проходження 130 і 174 рівнів в ХоумЕскейп

На прохання Наталії та Світлани додаємо 130 і 174 рівні, сподіваємося що вам пощастить і попадуться легкі варіанти проходження в іграшці. Оскільки стаття все більше розростається ми можемо відповідати і додавати посилання з проходженням в коментарях. Слідкуйте за оновленнями.

Проходження всіх рівнів HomeScapes, GardenScapes, Matchington Mansion і Fishdom

Наш співвітчизник грає в найбільш популярні ігри серії «три в ряд», у нього на каналі пройдено вже понад 1500 рівнів в популярній GardenScapes і більше 400 рівнів в нашій HomeScapes. Так само є відома гра тієї ж серії Matchington Mansion. Так що якщо у вас труднощі з будь-яким рівнем переходите на його канал і дивіться. Доведеться перегорнути вниз, відеозаписів дуже багато.

висновок

Сподіваюся ви тепер знаєте деякі тонкощі і фішки як проходити рівні в HomeScapes. Іграшка радує з приємною графікою і звуковим супроводом, змушує думати і приємно провести час. Розвиває логічне і асоціативне мислення у дітей і допомагає скрасити час дорослим. Якщо у вас виникають труднощі з певним рівнем – пишіть в коментарях і ми будемо доповнювати нашу статтю. А який для вас був найскладніший рівень і скільки спроб ви витратили що б пройти його?
Пишіть в коментарях які з рівнів ви хочете побачити в відео інструкції. Доступні абсолютно всі рівні від 1 до 300.

Ссылка на основную публикацию