Як професійно користуватися OneDrive

Microsoft OneDrive стає все краще і робить більше, ніж просто надає онлайн-простір для зберігання. Отже, як користуватися OneDrive?

Крок 1. При установці утиліти в Windows 7, вами може бути вибрано синхронізація. Це означає, що документи будуть зберігатися як онлайн, так і на ПК. Файли на ПК можуть бути доступні в автономному режимі, але ви повинні бути в онлайновому режимі, щоб отримати доступ до інших документів.

Крок 2. У Windows 8, йдіть в Параметри, Зміна параметрів комп’ютера, OneDrive справа. Потрібно завантажити фото, передані з цифрової камери? Які параметри якості слід прийняти? Виберіть кращу якість, якщо є достатньо місця.

Крок 3. OneDrive в Windows 8.1. У стовпці «Доступність» повідомляється, в якому вигляді зараз файли / папки. Клацніть правою кнопкою миші папку або всю утиліту і вибирайте режим з перемиканням.

Крок 4. Коли OneDrive запускається на телефоні, є можливість створювати резервні копії фото. Ви зможете отримати додаткові 3 Гб онлайн-простору для зберігання на додаток до 15 Гб, які ви отримуєте безкоштовно. Це простий спосіб для передачі фотознімків на ПК.

Крок 5. Підберіть файл в папці «Загальні» і натисніть «Поділитися» вгорі. Є пропозиції запросити користувачів, розмістити в Facebook або отримати посилання. Ми вибираємо «Отримати посилання». Ви можете вибрати щось інше – це ваш вибір.

Крок 6. Посилання була створена, але вона довга і складна. Виберіть параметр, щоб скоротити її та натисніть Ctrl + C, потім скопіюйте її в буфер обміну. Вона може потім бути вставлена ​​в лист, в блог або відправлена ​​за допомогою миттєвого повідомлення.

Крок 7. Щоб припинити доступ всім до файлу, виділіть її та виберіть у меню «Управління», щоб перемістити його з загальної папки. Якщо ви клацніть по ньому правою кнопкою і виберіть властивості, в панелі праворуч показується, що зараз тільки у вас може бути доступ.

Крок 8. Щоб перевірити, чи є проблеми з синхронізація файлів, виберіть значок в правій частині панелі завдань. Натисніть кнопку «Перегляд проблем синхронізації» і з’явиться нове вікно, яке дозволяє вам синхронізувати знову або спробувати вирішити проблему.

Крок 9. Хмара може зробити більше, ніж здається. Встановіть IFTT на ваш мобільний телефон і створіть правила, наприклад, коли хтось відзначає вас в фото на Facebook, скопіюйте фото і збережіть його на OneDrive.

Ссылка на основную публикацию