Як продовжити термін служби акумулятора HTC One M9? Продовжуємо час життя

Нова технологія швидкої зарядки Quick Charge 2.0, а так само велика емкостная батарея у нового флагмана HTC – One M9, роблять його досить економічним і працездатним. Але, тим не менше, під час інтенсивного використання енергоємних функцій (інтернет, ігри), користувачі відчувають що заряду батареї їм недостатньо і хотілося б трохи продовжити її час життя. Якщо ви ставитеся до таких людей, то ми пропонуємо вам кілька порад, які обов’язково збільшать автономний термін служби вашого акумулятора на HTC One M9.
Ознайомтеся ще з: Калібрування батареї на android пристроях

Батарея у One M9 ємністю 2840 мАг, досить, щоб опрацювати весь день, але ж завжди хочеться вичавити більше з можливостей девайса. Даний посібник якраз і призначений для того, щоб спробувати отримати максимум від стандартної батареї та збільшити її час роботи.

Історія версій Андроїда за останні кілька років така, що ми помічаємо як Google наполегливо працює над покращенням енергоефективності своєї операційки. Передостання версія KitKat істотно збільшила свої показники, а Android 5.0 Lollipop зробило крок ще далі і разом з новим M9 показує чудові результати за часом роботи. У 5.0 Lollipop правда вже знайшли кілька помилок, які можуть впливати на час роботи батареї, але в новому оновленні Android 5.1.1, яке вийде найближчим часом, ці недоліки вже виправлять.

Яскравість екрану і час очікування

Знайте, що включений 5-дюймовий дисплей HTC One M9, що відображає начебто не значну інформацію, начебто стіни VK або повідомлення в Твіттері, може споживати велику кількість енергії і здатний у декілька разів збільшити швидкість розрядки батареї.

Радимо зменшити яскравість дисплея, для цього перейдіть в меню Налаштування -> Дисплей та жести -> Яскравість. Автоматична установка не буде ідеальним варіантом, краще поставити рівень яскравості на 30%. Автоматична яскравість підлаштовується під зовнішнє освітлення і постійно змінюється протягом дня. Всі ці перепади яскравості, в кінцевому рахунку, зменшать час роботи батареї.

В налаштуваннях Дисплея зменшіть і час очікування підсвічування, щоб даремно він не світився і відключався через 30-60 секунд бездіяльності. Особисто я використовую значення Screen Timeout в 30 секунд і цього часу мені цілком вистачає. Особливо ця порада важливий для тих, хто забуває відключати дисплей за допомогою кнопки включення / входу в сплячий режим. Тільки уявіть, що якщо ви за день 100 раз включите дисплей, і 100 разів він буде, наприклад, ще горіти по 2 хвилини перед відключенням, то це буде вже 200 хвилин непотрібного освітлення кишені.

Wi-Fi, 4G LTE і Bluetooth

Якщо ви не використовуєте Wi-Fi або Bluetooth, ви можете їх також відключити. Незважаючи на те, що вони споживають мінімум енергії під час очікування, але все ж споживають!

Якщо вам не потрібен телефон в даний час, а ви хочете максимально зберегти заряд батареї HTC One M9, то можна повністю відключити зв’язок, поставити його в режим польоту або відключити зовсім, тоді заряд буде зберігатися взагалі довго.

Ми не говоримо вам відмовлятися від усіх переваг бездротового зв’язку, тільки для того, щоб зберегти час роботи акумулятора, ми закликаємо вас тільки до розумного використання. Вимикайте все, що ви не використовуєте в даний момент часу!

GPS і визначення місця розташування в One M9

GPS «їсть» дуже багато, тому його треба обов’язково тримати відключеним, якщо ви не користуєтеся картами і подібними програмами.
В меню Налаштування -> Місцезнаходження -> Режим, можна вибрати пункт економії заряду батареї, що дозволяє оптимізувати витрати енергії під час роботи геолокаційні функцій.

Якщо повністю відключити визначення місця розташування, то багато функцій стануть недоступними, такі як – виставляння локації для фотографій в Інстаграмм, Твіттері, пошук в Фейсбуці за допомогою врахування місця розташування телефону і так далі.

Gmail і Google синхронізація

Пункт в мене Налаштування -> Синхронізація, відповідає за такі дії як оновлення пошти, створення резервних копій листів, повідомлень, DropBox, Google Drive, контактів і взагалі будь-якої важливої ​​інформації на телефоні. Але справа в тому, що постійна синхронізація даних вживає багато заряду батареї, адже вона закачує і викачує інформацію через інтернет.

У цьому меню ви самі можете вибрати час синхронізації та оновлення даних, можна взагалі повністю відключити. Сама функція дуже корисна і дозволяє тримати всю важливу інформацію в одному місці. Я повністю відключив би її в останню чергу, коли треба було б кардинально збільшити термін служби батареї.

Встановіть додаток BatteryGuru

У програмному забезпеченні HTC One M9 вже встановлені основні енергозберігаючі утиліти, але ми вам радимо встановити безкоштовну програму.

Основна її завдання – вивчення звичок власника мобільного пристрою, щоб на основі цих знань підлаштовуватися під його стиль роботи. Вона автоматично буде включати і відключати використовувані функції, такі як Wi-Fi і.т.п. Немає ніяких налаштувань, просто встановлюєте додаток і користуєтеся телефоном як зазвичай, а в цей час BatteryGuru вивчатиме вас.

Купуйте зарядний пристрій Quick Charge 2.0 для HTC One M9

Новий флагман HTC підтримує технологію швидкої зарядки акумулятора від компанії Qualcomm. За словами розробників, за допомогою спеціальної зарядки, можна зарядити батарею до 50% всього за 30 хвилин, а це як мінімум 6 годин автономної роботи.

Приклад роботи нової технології:

Зараз Quick Charge 2.0 підтримують багато пристроїв і новий One M9 не виняток. За допомогою нього можна значно зменшити час зарядки.

Якщо швидко сідає батарея на HTC One M9, то в першу чергу виконайте всі вищеописані поради і тільки після цього задумайтеся про заміну або якийсь програмної калібрування.

Ссылка на основную публикацию