Як Правильно Виконати (Заправку картриджів) Лазерних принтерів

Заправка картриджів лазерних принтерів основи методу

Добрий день друзі! Лазерні принтери в XXI столітті – безпосередній елемент нашого життя. Дані принтери застосовують все більше людей по всій Землі. Дані принтери дуже зручні, в порівнянні з струменевими.

Барвника в них на довше вистачає, та й якість зображення виходить краще, в порівнянні з струменевими. Ще один плюс, це ціна, яка останнім часом помітно зменшилася.

Наскільки б довго не вистачало барвника, вам все ж знадобиться заправка картриджів лазерних принтерів. Найпростіший спосіб, це заправити картриджі в сервісному центрі комп’ютерного магазину. За доступною ціною. Фахівці все виконають швидко і з високою якістю.

Але питання полягає в іншому, навіщо вам витрачати гроші, якщо заправка картриджів лазерних принтерів справа не складна і я пропоную вам провести її будинку.

У чому головна відмінність лазерного картриджа від струменевого? У складі чорнила. Там застосовуються не чорнило, там застосовується порошкоподібна речовина, зване тонер. Тонер має різні кольори. Змішання цих квітів дасть нам різні відтінки, які ми побачимо на папері. Це порошок ми і будемо додавати в картридж.

Як виглядає даний картридж? Картридж лазерного принтера виглядає у вигляді контейнера, в якому міститься тонер. По боках у даного контейнера знаходяться елементи кріплення.

Заправка картриджів лазерних принтерів суть методу

Для заправки нам буде потрібно безпосередньо тонер, викрутка, плоскогубці, молоточок, ватяні диски (штук 5 – 8), трохи тканини. На початку витягуємо картридж з принтера. Ложем його в спеціально підготовлене місце.

Ставимо картридж рівно на стіл, беремо нашу викрутку і приставляє її до елементу кріплення. Обережно б’ємо молоточком в центр ручки викрутки. Наша мета вибити кріпильний елемент всередину. Теж саме робимо з іншим чепеком (елементом кріплення).

Розкриваємо даний контейнер на пару частин

Ту половину контейнера, куди ми помістимо тонер, залишимо на столі, а іншу на час приберемо. Відкриваємо пластмасову кришку відсіку для тонера і видаляємо обережно видаляємо весь колишній тонер. Після цього наповнюємо контейнер новим тонером приблизно на 70% від обсягу контейнера. Акуратно закриваємо кришку.

Далі займемося іншою половиною контейнера. Там є місце під різне сміття (паперові шматки, грудки барвника та інше). Як і з попереднім, це відсік також старанно очищаємо. Після виконаної процедури з’єднуємо розділені половини картриджа, забиваємо на місце елементи кріплення.

Вологою ганчіркою прибираємо стіл і навколишнє меблі. Тонер складаємося з дрібних крупинок, і при необережному поводженні з ним може забарвиться вся кімната в різні красиві кольору! Але я не думаю, що вам ця краса потрібна!

Встановлюємо картридж на колишнє місце і можемо перевірити роботу принтера і свої навички установки картриджа.

Я сподіваюся, що у вас заправка картриджів лазерного принтера пройшла успішно!

Ссылка на основную публикацию