Як правильно вибрати планшетний комп’ютер

Зручність використання Інтернету на компактних пристроях забезпечило актуальність питання, як вибрати планшетний комп’ютер. Корисний девайс успішно заміняє на ринку нетбуки і зазіхає на місце популярних нині ноутбуків.
Виробники пропонують масу варіантів планшетів, серед яких далеко не кожен користувач зможе впевнено вибрати бажану для себе модель. 
Які характеристики є визначальними при виборі пристрою?
Операційна система
Найбільш поширена платформа на планшетних комп’ютерах – це Android. Саме для цієї операційної системи розроблено більшість безкоштовних додатків, однак і об’єктом мобільних вірусів платформа стає частіше за інших. Популярність серед планшетів набирає Windows 8, яка не може не радувати користувачів своїм звичним інтерфейсом. Для шанувальників Apple вибір незмінно впаде на платформу iOS, яка відрізняється зручністю і приємним дизайном.
Дисплей і екран
Для планшета дисплей в 10 дюймів вважається найбільш класичним варіантом. Такий розмір дає можливість з комфортом дивитися фільми і грати в комп’ютерні ігри. Для тих, хто віддає перевагу мобільності і тривалої службі акумулятора, слід зупинитися на меншому екрані. Для вирішення таких завдань як перегляд веб-сторінок і читання книг діагональ 7 ” впорається цілком успішно.

Варто звернути свою увагу і на дозвіл екрана: чим вище цифри у даного параметра, тим яскравіше і чіткіше буде зображення.

Інтернет

На даний момент практично всі без винятку планшети оснащені функцією Wi-Fi. Завдяки розвитку технологій, використання бездротових інтернет-мереж дозволяє з будь-якого куточка планети мати доступ до «світової павутини». Однак при відсутності підключення до Wi-Fi незамінним стає 3G модуль, який часто стає точкою спотикання при виборі планшета. Вартість пристрою, здатного підключитися до Інтернету за допомогою мобільного оператора, буде помітно дорожче, ніж його аналога без 3G. 
потужність
Більш якісна апаратна начинка забезпечує швидкодію і високу продуктивність планшета. Об’єм оперативної пам’яті і потужність процесора буде визначатися завданнями, які ставляться перед пристроєм. Якщо планшет планується використовувати для комп’ютерних ігор і перегляду HD-відео, то чотирьохядерний процесор укупі з оперативною пам’яттю в 2 GB стане оптимальним рішенням.

Для Інтернет-серфінгу можна розглянути варіанти більш скромних планшетних комп’ютерів.
тривалість роботи
В процесі вибору не менш важливою характеристикою є тривалість роботи девайса без підзарядки: потужний акумулятор дозволяє використовувати планшет до 10-12 годин. Користувачам, які вважає за краще пристрій з діагоналлю 10 ”, особливо важливо звернути увагу на ємність батареї. Однак розробники постійно вдосконалюють програмне забезпечення планшетних комп’ютерів, знижуючи енергоспоживання навіть при не самих ємних акумуляторах.
Зовнішні дані
Загальні зовнішні дані і вага грають важливу роль при виборі планшета. Перед покупкою обов’язково слід приміряти девайс в руках, щоб оцінити зручність його майбутнього використання. Варто звернути увагу на матеріал виготовлення корпусу планшета: пластик менш надійний і практичний, ніж його металевий аналог. Обов’язковим атрибутом є захисний чохол, яким виробники часто доповнюють стандартну комплектацію пристрою.

Перед тим як вибирати планшетний комп’ютер, обов’язково слід проаналізувати, які з параметрів найбільш важливі в процесі використання пристрою. Незважаючи на великий вибір моделей, дуже рідкісний девайс поєднує в собі всі якісні властивості, тому, ймовірно, будь-якими показниками доведеться знехтувати.

Ссылка на основную публикацию