Як Правильно Вибрати (Блок Питания) Для Комп’ютера 2020

Як правильно вибрати блок живлення проведемо розрахунок

Добрий день, друзі, сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати блок живлення для вашого системного блоку. Блок живлення підбирається не тільки виходячи з материнської плати, але і підключеного внутрішнього і зовнішнього обладнання. Коли ви вибираєте блок живлення найважливіший аргумент – це потужність.

потужність – можна сказати найважливіше вимога для підбору правильного блоку живлення. Для всіх ПК потужність розраховується виходячи з параметрів обладнання. Вимірювання відбуваються у Вт.

Що б правильно визначити, потужність вашого блоку живлення, необхідно скласти споживану енергію всіх його внутрішніх компонентів (і зовнішніх, якщо у них немає свого блоку живлення. До Цією цифри потрібно додати 15-20% від отриманого результату, і ви отримаєте ту потужність, яка вам необхідна. Все це вам потрібно, що б ваш блок живлення не працював в посиленому режимі.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Як вибрати блок живлення спеціальна калькуляція

Наприклад, домашнім і офісним ПК з встановленими на ньому невеликими іграми підійде блок живлення у яких потужність 400 – 470 ват.

Якщо вам комп’ютер потрібен в основному для ігор середніх форматів, вам потрібен блок живлення на рівні 500-550 ват. Якщо ж ви віддаєте перевагу сучасним складне гри і у вас більше однієї відеокарти вам необхідний блок живлення 600-700 ват.

Як вибрати блок живлення візьмемо фірмовий

Досвідчений користувач буде купувати блок живлення тільки фірмовий. Хоча можна купити дуже навіть непоганий блок живлення, вироблений де ні будь в Індо-Китаї. Це через те, що в блоках «кустарного виробництва» досить часто зустрічається шлюб. Хоча вони дешевше. Вирішуйте самі.

При виробництві обов’язково повинен бути присутнім контроль якості. У кустарному виробництві він часто відсутня. Я в цьому випадку порекомендую вам те, що рекомендував в минулих постах, читайте відкликання користувачів про той чи інший товар. Користуються попитом товари фірм: Antec, FSP, Hiper і ін. Подібну інформацію ви без зусиль знайдете у відгуках і на форумах.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Хороший блок живлення відповідає нормативам ATX 2.x. (Такий напис повинна знаходитися на самому блоці або в його документах). Забув пояснити, якщо у вас є плани посилити ваш системний блок іншими більш потужними платами, то і блок живлення потрібно брати з потужністю вище тієї, що ви розрахували. Інакше ваш комп’ютер мало того, що буде запускатися з другого разу, так і давати збої. Вам в цьому випадку знадобитися нових блок живлення.

З такою проблемою зіткнувся я, комп’ютер включався з другого разу, потім його взагалі стало вирубувати під час роботи. Все скінчилося, коли я придбав більш потужний блок живлення. Напруга в блоках харчування в середньому + 12V. Але в різних лінія блоку живлення воно різне.

Якщо вам сподобалася стаття, як вибрати блок живлення, клікніть по соціальним кнопок і поділіться з друзями!

Ну ось і все на сьогодні, з вами був Андрій Зімін 20.11.2013г.

Ссылка на основную публикацию