Як правильно купувати посилання

Закупівля посилальної маси була і залишається одним з найбільш дієвих способів просунути сайт в топи. І від того, наскільки граматно ви підійдете до вибору донорів, залежить дуже багато чого.

В рамках цієї статті ми розглянемо основні критерії закупівлі посилань на сайт. Але перед тим, як почати, хотілося б торкнутися ще одну тему. Останнім часом пошукові системи, особливо Яндекс, стали негативно ставитися до покупки посилань для просування сайту. У деяких випадку сайти неродівих закупівельників просто стирали в порошок, пред’являючи їм всілякі санкції. Особливу лють Яша відчуває до тих, хто працює з біржею посилань Sape. Так що будьте обережні і дотримуйтесь порад, які в цьому пості.

Критерії відбору донорів

1. Тематика. Тематика сайтів-донорів повинна бути, якщо не аналогічної, то відсотків на 90% схожою, щоб не урізався вага ссилкі.2. Зовнішні посилання. Перевіряйте кількість зовнішніх посилань на сторінці сайту-донора. Межа – це не більше 3-х посилань, в ідеалі ж не більше 1-ой.3. Індексація. Переконайтеся, що сайт-донор добре індексується, як Google, так і Яндексом, щоб не привернути проблем на свою голову.4. Відвідуваність. Купівля посилання – це не тільки вага, але ще і можливість отримати трафік. Тому стежте, щоб у сайтів-донорів читачів було не менше 100.5. Показники тИЦ і PR. Від них і залежить ціна на посилання. Також, дізнавшись пузомерки донора, можна приблизно розрахувати передається вес.6. Наявність каталогів. Також не вважається головним критерієм, але перевірити варто. Якщо донор розміщений в ЯК і (або) Dmoz, то користь від купленої посилання збільшується.

Яку біржу вибрати?

Для просування свого ресурсу краще вибирати такі майданчики:
1. Gogetlinks – вічні посилання. Мабуть, сама ідеальна біржа. Якісний відбір донорів. Гарантія повернення коштів на випадок якщо сайт-донор прибрав або закрив посилання від індексаціі.2. Rotapost – постові. Система купівлі-продажу постових. Має великі можливості для настройки фільтра, що дає можливість відбирати тільки якісні сайти.3. Miralinks – постові. Одна з найдорожчих, але в той же час ефективних бірж.

4. Sape – тимчасові посилання. Одна і найстаріших бірж, з великою кількістю сайтів-донорів. Якщо добре пошукати, то можна знайти якісні ресурси. Сапа дозволяє придбати безліч посилань по мізірно низькою ціною. Оплата здійснюється щодня маленькими сумами.

Ссылка на основную публикацию