Як позбутися від помилки APPCRASH при запуску ігор і програм

При запуску нової встановленої програми або гри ви можете зіткнутися з моментальним припиненням їх роботи. Незважаючи на те що маса інших ігор і програм на вашому ПК під управлінням Windows може працювати без проблем, саме новоустановлені можуть вести себе подібним чином. Якщо заглянути в розділ Подробиці проблеми, можна побачити досить дивне і неочевидне ім’я помилки APPCRASH. Що це означає і як виправити помилку appcrash ми розглянемо в цьому матеріалі.

Що викликає помилку APPCRASH

Так як сама назва APPCRASH дуже загальне, очевидно, що служить воно для позначення не однієї, а цілого ряду помилок при запуску ігор на ОС Windows. Серед них можуть бути проблеми як програмного, так і «залізного» характеру. Сама Windows, на жаль, не допоможе нам при появі такої помилки і не дасть більш докладної інформації. Тому, якщо при запуску ігор ви все ж спостерігаєте помилку APPCRASH, рекомендуємо прочитати цей матеріал до кінця і випробувати не один, а відразу кілька способів, описаних нижче. Цілком можливо, що помилка APPCRASH спровокована відразу кількома чинниками і запуск конкретних ігор буде неможливий, поки ви не усунете всі ці фактори.

Як усунути помилку APPCRASH

Однією з причин появи помилки APPCRASH після першого запуску ігор може бути не найсвіжіше програмне забезпечення. В першу чергу це стосується драйверів, встановлених у вашій системі. Для того щоб позбутися від помилки APPCRASH в Windows, рекомендуємо перевірити наявність оновлення драйверів на сайті виробників комплектуючих вашого ПК. Якщо існують більш нові версії ПЗ, рекомендуємо завантажити і встановити їх. Також уточнимо, що на появу помилки APPCRASH і проблеми з запуском ігор може вплинути не тільки драйвер відеокарти, як помилково вважає велика кількість користувачів Windows. Саме тому рекомендуємо перевірити оновлення драйверів для всіх компонентів ПК.

Всі користувачі Windows знають про те, що для запуску ігор і програм, пов’язаних з графікою, потрібна деяка кількість додаткового софту. Його не було найактуальніші версії або просто повна відсутність в системі також може стати причиною появи помилки APPCRASH. Рекомендуємо перевірити наявність в системі наступного ПО і в разі необхідності оновити його до актуальних версій:

Якщо ж говорити про проблеми з залізом, то найчастіше помилка APPCRASH з’являється на недавно зібраних і поки ще невипробуваних конфігураціях. В такому випадку можна порекомендувати спробувати спершу попередні пункти цієї інструкції, описані вище (оновлення драйверів і установка додаткового ПЗ), а вже після пробувати запустити гру, яка повідомила про помилку. Якщо проблема зберігається, варто спробувати запустити перевірену на інших ПК і однозначно працює гру. Якщо і її запуск буде блокований, то, швидше за все, проблема в одному з компонентів ПК. Несправність або несумісність з іншими елементами. В цьому випадку необхідно відразу ж звернутися до продавця або в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию