Як повернути текст в ворде: напрямок надрукованого

Ази роботи з текстом в ворде освоїти абсолютно нескладно, але часом доводиться робити більш хитромудре оформлення. Наприклад, не звичайною сторінкою, а газетним листом або блоками в різних кольорах. Для цього потрібно знати, як повертати тексти в ворде. Є кілька нехитрих способів створити оригінальний дизайн документа.

Microsoft Office Word надає можливість професійно працювати з текстом. За допомогою цієї програми можна не просто друкувати що-небудь, але ще і якісно оформляти роботу на високому рівні. Для цього варто лише навчитися деяким тонкощам, наприклад, як повернути текст, щоб змінити його напрямок вліво, вправо або зробити окрему колонку, як в англійському популярному виданні Tims. Можливо, хтось раніше не здогадувався, що можна створювати не просто суху сторінку, де є текст, а щось дуже яскраве і красиве, стилізоване. Як правило, такі роботи роздруковують, тоді ця доповідь або навіть міні-газету буде приємно брати в руки.

Як можна змінювати напрямок надрукованого в Word?

Все гранично просто, якщо зробити кілька дій в зазначеному порядку:

  1. Якщо з самого початку сторінки текст потрібно друкувати в певному виді, відразу відкриваємо розділ «Вставка», який можна знайти на панелі швидкого доступу.
  2. Там потрібно виявити значок «Напис», який і знадобиться.
  3. Як підрозділів відкривається велике базове меню, де пропонуються різні стилі і варіанти рамок, в які будуть міститися слова. Можна вибирати підходящу форму.

Далі потрібно клікнути по вибраній рамці. Спочатку може бути не налаштована програма, щоб вводити текст в обраному напрямку, тому що вставляти можна також зображення. Тому потрібно клікнути по полю рамки і в параметрах вставки вибрати «Текст».

Якщо не вдалося вибрати того, що потрібно з шаблонів написи, можна також звернутися до пункту «Намалювати напис». Таким чином, є можливість самостійно створити бажане напрямок. Коли запис для однієї рамки готова, можна також приступати до наступного блоку оформлення або ж продовжити друкувати в звичайному стилі – на всю сторінку. До слова, в рамках шаблону текст можна повернути і зробити це вручну, переглядаючи, який градус повороту виглядає вигідніше, аж до того, що напис можна перевернути від низу до верху.

Так, за один урок вдалося навчитися різним способам оформлення документа, щоб зробити виклад більш виразним. А саме – дізналися, як можна повернути тексти в ворде. З продовженням навчання роботі з програмою, з’являється можливість значно розширити свої можливості в роботі з текстовими документами. Додаткові вміння ніколи не завадять, але завжди стануть додатковим плюсом на будь-якій роботі.

Ссылка на основную публикацию