Як повернути старий перегляд фотографій в Windows 10

Питання від користувача

Добрий день.

Не так давно перевстановив Windows – перейшов з 7-ки на 10-ку. Все начебто працює, але фотографії та картинки відкриваються в якомусь тупому додатку. Як повернути стандартний перегляд фотографій, як було в Windows 7?

Доброго часу.

За замовчуванням в новій ОС Windows 10 замість стандартного переглядача (який був в Windows XP і 7) використовується додаток “Фотографії” (або по англ. “Photos”). З одного боку у нього дещо багатші функціонал, але з іншого – воно не так зручно (і вимагає звички ).

Загалом, в цій замітці розглянемо, як можна відновити “старий” спосіб перегляду фотографій в “новій” ОС (прямо як в анекдоті: “Раніше ми жили добре, тепер – ще краще! Але все-таки, знову хочеться жити добре .. . “).

І так …

Як повернути стандартний переглядач

Спочатку необхідно відкрити параметри ОС Windows 10 (можна використовувати посилання в ПУСК, або поєднання кнопок Win + i).

Параметри Windows 10

Далі потрібно перейти в розділ “Додатки”.

розділ додатки

Після слід перейти в розділ “Додатки за замовчуванням”, знайти підзаголовок “Перегляд фотографій” і клікнути на кнопку вибору … (приклад див. на скрині нижче).

Додатки за замовчуванням – перегляд фотографій

Далі з’явиться список додатків в якому можна вибрати будь-який з них (приклад див. На скрині нижче). У нашому випадку вибір зумовлений … ✔

Важливо! Якщо у вас в списку вибору додатків немає пункту “Перегляд фотографій Windows” – вам необхідно додати до реєстру деякі параметри. Зробити це можна за допомогою спец. файлу – on_photoviewer (запакований в Zip-архів за допомогою WinRAR).

Перегляд фотографій Windows

Тепер, якщо ви виявите подвійним клацанням за допомогою одного з фото – воно повинно автоматично відкритися в старому-доброму переглядачі (як в прикладі нижче).

Засіб перегляду фотографій

Не можу не відзначити, що деякі формати файлів (в основному, які рідше зустрічаються) можуть продовжувати відкриватися в додатку “Фотографії”. Щоб це виправити, клікніть правою кнопкою мишки по такому файлу і відкрийте його властивості.

властивості картинки

Далі у вкладці “Загальні” змініть додаток, яке використовується для відкриття даного типу файлів.

змінити додаток

Після завдання подібних налаштувань – всі файли цього ж формату будуть відкриватися в обраному додатку.

До речі, на мій скромний погляд для роботи з картинками і фотографіями куди краще використовувати спеціальний переглядач, наприклад, ACDSee.

Головне вікно ACDSee

Посудіть самі, по-перше, він підтримує практично всі формати графіки; по-друге, дозволяє переглядати фото в архівах (замість виймання їх); по-третє, в ньому можна змінювати і обробляти картинки за допомогою вбудованого редактора. Втім, і у нього є аналоги (див. Посилання на статтю нижче).

Ссылка на основную публикацию