Як повернути комп’ютер на кілька днів назад?

Дуже часто виникає ситуація, коли комп’ютер або ноутбук починає працювати нестабільно після встановлення тієї чи іншої програми, а також після зараження вірусом. В такому випадку дуже стане в нагоді функція, яка поверне стан комп’ютера на кілька днів назад, тим самим скасувавши небажані зміни в системі. Називається така функція ОС Windows – відновлення системи. Як вона працює і як нею користуватися ми розповімо вам в цій статті.

Відновлення Windows в попередній стан

Дана опція справді є дуже корисною. Нею завжди можна скористатися після того, як комп’ютер став нестабільно працювати після внесення певних змін, таких як, наприклад, установка програми або оновлення драйвера.

Але є дві умови, які повинні бути виконані, щоб успішно скористатися відновленням системи Windows:

  1. Сама опція відновлення повинна бути активована;
  2. Повинна бути присутнім точка відновлення з задовольняє вас датою відкату.

Для того, щоб перевірити чи активована на вашому комп’ютері опція відновлення потрібно зробити наступне:

Натиснути правою кнопкою миші по значку «Комп’ютер» на робочому столі або в меню «Пуск» і а меню вибрати «Властивості».

Заходимо в властивості комп’ютера

Далі зліва вгорі вибираємо «Захист системи».

захист системи

У вікні навпроти диска C має стояти «Включено». Це означає що відновлення на системному диску активовано.

Перевірка активації функції відновлення

Як уже писалося вище, другим пунктом є наявність точки відновлення, дата якої вас влаштує. Ну скажімо, ви хочете відкотитися на стан комп’ютера, яке було вчора, а найближча точка є тільки тижневої давності. В цьому випадку ви повинні розуміти, що якщо ви скористаєтеся цією точкою відновлення, то все, що сталося з комп’ютером за останній тиждень (установка програм, настройка сервісів і служб) буде скасовано.

Щоб подивитися список доступних точок відновлення потрібно все в тому ж вікні «Захист системи» натиснути кнопку «Відновити».

Відкриється вікно, в якому потрібно натиснути «Далі». Потім ви побачите список всіх доступних точок відновлення із зазначенням їх дати.

Якщо внизу є прапорець «Показати всі контрольні точки відновлення», то його потрібно встановити.

Якщо в цьому списку є точка, яка влаштовує вас за датою, то для відновлення комп’ютера на цю дату потрібно виділити точку в списку одинарним лівим кліком мишки і натиснути «Далі», погоджуючись з усіма пропозиціями матера відновлення.

Ссылка на основную публикацию