Як повернути кнопку «Пуск» в Windows 8

За час активного освоєння призначеними для користувача масами операційна система Windows 8 змогла завоювати свою частку популярності. Але з ростом хвилі попиту на поверхні виявляється все більше питань. Один з них, а саме, як повернути кнопку Пуск в Windows 8, і буде розглянуто далі.

Суть проблеми

Попри те, що подібне питання є виключно справою юзерскій переваг, і, здавалося б, не представляється настільки важливим, його все ж слід розібрати більш детально. У певному сенсі компанія Microsoft досить байдуже ставиться до кінцевих користувачів. Ні, не ігнорує повністю, а використовує більш витончений метод.

Із загальної кількості звернень та зауважень вибираються кілька багів, причому не найбільш життєво важливих. Після чого створюється рішення і під фанфари представляється громадськості під виглядом панацеї. При цьому в разі появи критичних порушень вони вирішуються в автоматичному режимі, а на неугодні моменти компанія просто закриває очі.

Навіщо було просто відмовлятися від того, що прищеплювалася кільком поколінням користувачів перш, – неясно. Хочете модерновий інтерфейс – робіть, але залиште можливість зробити усвідомлений вибір тим, хто, в принципі, здатний прийняти самостійне і розумне рішення. Виглядає вся ця ситуація немов найчистішої води маніпуляція, просто покликана нав’язати нову тенденцію.

Повернемося до суті: таку проблему, як повернути меню «Пуск» в Windows 8, можна вирішити двома способами, де один з них може бути розбитий на 2 підкатегорії:

  • Базовими інструментами:
    • Створення окремого меню.
    • Модифікація кнопки запуску.
  • Сторонніми додатками.

до змісту

вбудований інструментарій

Так як прямий можливості здійснити відновлення кнопки «Пуск» в Windows 8 немає, то даний підхід орієнтований лише на створення видимості повернення звичного вигляду «Пуск». При цьому кожен з варіантів має свої переваги і недоліки.

до змісту

окреме меню

За великим рахунком, перший метод має на увазі створення папки, в яку складуються посилання на всі необхідні для роботи програми. Щоб зробити це, потрібно натиснути правою кнопкою на панель задач і в графі «Панель інструментів» вибрати «Створити нову панель».

Відкриється невелике вікно, куди в положення «Папка» потрібно ввести: C: ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuPrograms

Результатом даних маніпуляцій буде створення на панелі нової кнопки, куди можна буде додати всі необхідні для комфортної експлуатації елементи Windows.

Редагування здійснюється натисканням правої клавіші миші.

до змісту

кнопка запуску

Цей варіант можна назвати проміжним. Він поєднує в собі як подобу кнопки «Пуск», так і новий базовий тип «вісімки».

Насамперед потрібно створити папку, всередині якої буде зроблений ярлик. При цьому сама папка може знаходити в будь-якому довільно обраному місці.

Заходимо в неї і за допомогою правої клавіші викликаємо майстер створення ярликів, куди додаємо такий запис: «explorer.exe shell ::: {2559a1f8-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0}».

Завершивши, варто перейменувати даний ярлик на «Пуск». Після чого змінюємо піктограму, а для цього клацають на ньому правою клавішею, вибираємо «Властивості», вкладку «Ярлик» і «Змінити іконку».

У вікні, потрібно змінити місце пошуку піктограм. Для цього, в полі поряд з «Обзор», вводимо таку адресу: «C: Windowsehomeehshell.exe». Після цього залишиться тільки вибрати іконку.

Завершальним дією буде виклик контекстного меню, вибір положення «Закріпити на панелі завдань» і перетягування ярлика на його звичайне місце розташування.

до змісту

Як повернути кнопку пуск в Windows 8: Відео

до змісту

сторонні додатки

Тут буде розібрано кілька варіантів «навісного» програмного забезпечення. Всі вони мають різні настройки, безліч опцій і можливість налагодження різних тонкощів. Кожна з них буде встановлена ​​в автозапуск, а тому при включенні пристрою звична панель буде вже знаходитися на своєму місці. Найчастіше відрізняються вони лише тим, що відносяться до різних підкатегоріях: безкоштовні або платні.

до змісту

безкоштовне ПЗ

Всі програми, причому як в даній підкатегорії, так і в наступній, відрізняються між собою в основному лише графічною оболонкою і персоніфікованої розстановкою по частоті використання користувачем. Простіше кажучи, чим розробник користувався найчастіше, то і буде представлено в областях швидкого доступу.

Наприклад, утиліта Power8 має тільки схожий загальний вигляд. Наповнення ж меню відмінно від звичного в «Сімці».

Додаток же Start Menu 8, навпаки, прагне відображати класичний «семерочной» вид.

до змісту

платне ПО

Тут можу порадити недорогу, але дуже функціональну програму Start8. Вона має просто величезну кількість різних налаштувань, де можна вибрати навіть скіни, стилі і теми для самої панелі. Причому кнопки можна встановити навіть з XP.

Ссылка на основную публикацию