Як потрапити в рекомендації в Тік Тік

Що прийшла з Китаю соціальна мережа Tik Tok стає все більш популярною серед вітчизняних користувачів. Особливо нею захоплені підлітки, в режимі non-stop, хто поститься в ефір безліч різних відео. Але, незважаючи на таку масову активність, потрапити в число кращих вдається лише одиницям. У чому ж секрет успіху, і як можна потрапити в рекомендації соцмережі Тік Тік? Про все це розповімо в нашому матеріалі.

Перелік рад для потрапляння в рекомендації Tik Tok

Як відомо, користувачами Тік Тік є більше 500 мільйонів користувачів з 150 країн світу. Найбільш масовими є користувачі з Китаю і США, але російський сегмент додатки також активно росте. Щоб виділитися серед тисяч інших користувачів, потрапити в рекомендовані і заробляти на своїх роликах, необхідний якісний контент і безліч лайків. Як же домогтися і того і іншого? Рекомендуємо перелік порад, який допоможе вам потрапити в список кращих користувачів популярного додатка Тік Тік.

Створіть короткий і привабливий профіль

Ваш аккаунт може сказати багато як про вас, так і про суть контенту, який ви створюєте. Привабливий профіль здатний зачепити користувачів, які відвідали вашу сторінку вперше. Підкресліть свою індивідуальність, але не розміщуйте занадто багато інформації про себе – це може налякати ваших гостей в Tik Tok.

Читайте також: Як увійти в Тік Тік через комп’ютер онлайн.

Приділіть увагу зовнішності і манері поводитися

Перед зйомкою подбайте про ваш зовнішній вигляд. Чистий, охайний, доглянутий вигляд, і стильна, приваблива одяг – це зростання ваших шансів на успіх.

Намагайтеся виглядати привабливо і стильно

При зйомці чергового відео намагайтеся демонструвати позитивність і впевненість. Це завжди цінується глядачами, і здатне допомогти очолити список в рекомендованих користувачів в Тік Тік.

Використовуйте трендові хештеги для Тік Тік

При створенні роликів активно задійте трендові хештеги, так як система обробляє ваше відео в Відповідно до введених хештегом. Ви можете створити як пов’язане з популярними тегами відео, таки і використовувати опису в заголовку вашого ролика. Іноді люди за допомогою хештегів створюють вірусні виклики на поєдинки.

Хороші результати в Tik Tok дає використання тегів – # like4like # comment4comment #feautereme та інших.

Використовуйте популярні хештеги для залучення користувачів

Створюйте оригінальні відео, які потраплять в рекомендовані

Якщо ви впевнені в собі і наділені талантами – створіть дійсно оригінальне відео. У соціальній мережі повно користувачів, що створюють відео як під копірку. Якщо ви здатні виділитися з натовпу – зніміть щось дійсно оригінальне. До того ж, найбільш популярні особистості в ТікТок здатні зробити собі ім’я на створенні яскравих і якісних матеріалів.

Виберіть відповідний саундтрек

Вибір якісного треку для вашого відео в TT дуже важливий. Враження від ролика формується завдяки зоровому і слуховому сприйняттю, і друге так само важливо, як і перше. У бібліотеці додатка є безліч треків. Рекомендуємо звернути увагу на найновіші і популярні композиції. Це допоможе зробити профіль привабливим для інших учасників Тік Тік.

Виберіть якісний саундтрек для вашого відео

Завантажуйте відео високої якості

Якщо ви хочете опинитися в рекомендаціях китайської соцмережі Tik Tok, тоді знімайте якісні відео. Чим краще ваш ролик тим більшою популярністю ви можете досягти. Для цього не потрібна професійна камера, але якщо у вас є доступ до гарної цифрову техніку, то обов’язково нею скористайтеся. Переконайтеся, що у вас грає хороша фонова музика, а не шум.

Якщо відео вийшло поганим, буде краще його видалити.

Корисно знати: Як видалити відео в Тік Тік.

Завантажуйте нові відео в Tik Tok з частотою хоча б раз в день

Чим більше ви завантажуєте відео, тим більше глядачів ви маєте. Це трюїзм, але зрозумілий далеко не всім. Тому намагайтеся публікувати нові пости з частотою не менше 1 разу на день, при цьому будьте впевнені, що ваше відео хорошої якості. Проявіть послідовність і наполегливість, і число ваших фоловерів швидко зросте. Що призведе до потрапляння ваших відеопостов в рекомендовані іншим користувачам ТТ.

Намагайтеся викладати нові відео в 15.00 – 17.00 годин, за статистикою це годинник високої активності в соціальних медіа.

Взаємодійте з глядачами ваших роликів

Як тільки база ваших фанів стане зростати, придивіться, що за люди стали вашими фоловерів. Використовуйте будь-яку можливість взаємодіяти з ними. Ви можете відповідати на їхні коментарі до вашого відео, переглядати їх ролики і залишати свої коментарі до них. Намагайтеся активно коментувати відео користувачів, у яких безліч передплатників – ваші коментарі можуть привернути увагу цих людей.

Приймайте участь в Челлендж

Завжди беріть участь в Челлендж і постите відповідний контент під потрібними тегами для потрапляння в рекомендації в Тік Тік. Це приверне до вас увагу інших користувачів Тік Тока, і дасть можливість потрапити в рейтинг кращих.

Приймайте увагу в різних Челлендж

Співпрацюйте з іншими користувачами Тік Тока

Не просіть користувачів з 40 тисячами фоловерів співпрацювати з вами, якщо число ваших передплатників не доходить до сотні. Знайдіть інших користувачів у вашому діапазоні і працюйте разом. Знайдіть тих, хто створює відео зі схожими темами, орієнтованими на ту ж саму публіку, і запропонуйте їм спільну роботу. Вашої публіці це може сподобатися, і ваші пости можуть вистрілити. Якщо ви живете поряд, ви навіть можете зняти ваші ролики разом.

Використовуйте соціальні платформи

Якщо ви працюєте з іншими соціальними медіа, просувайте ваші відео з Tik Tok там. Ви можете легко розміщувати трейлери ваших відео в вашому Інстаграме, Твіттері, Ютуб і інших ресурсах. Створіть зрозумілий опис хто ви, і який тип відео створюєте. Також ви можете попросити ваших фанів просувати ваші ролики в мережі.

Використовуйте соціальні медіа для просування ваших відео

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином можна потрапити в рекомендації в соціальній мережі Тік Тік, і які способи дозволять досягти максимальної популярності в цьому додатку. Послідовне і систематичне виконання наведених нами рад здатне зробити ваш профіль в TT відвідуваним, а ваші відео будуть подобається багатьом тисячам користувачів.

Ссылка на основную публикацию