Як поставити таймер на вимикання комп’ютера в 2 кліка без програм

Привіт дорогі друзі блогу!

Сьогодні покажу досить відомий спосіб установки таймера на вимикання комп’ютера використовуючи діалогове вікно «Виконати» + невелике значення в кілька символів. Головне нічого зовсім завантажувати не потрібно!

Досить-таки часто ми використовуємо свій стаціонарний комп’ютер або ноутбук для перегляду кінофільмів особливо якщо це відбувається ввечері на дивані, то є велика ймовірність заснути.

І щоб ПК не працював даремно непогано було б поставити його на таймер сну, але як це зробити знають не всі можливо тому встановлюють сторонній софт для відключення.

В оболонку Windows вже вбудований свій таймер вимикання, який відмінно справляється з покладеними обов’язками. Я не є прихильником по використанню програм з інших ресурсів, коли для цих цілей є свої системні добре працюють.

Колись в статті способи виключення комп’ютера мною вже зачіпалася ця тема і сьогодні хочу внести невелику корисне до неї доповнення.

Даний посібник може бути застосовано до будь-якої версії ОС Windows, але демонстрація надана на прикладі 10 виндовс. Дивіться, що потрібно зробити.

Налаштування таймера на вимикання комп’ютера

За допомогою гарячих клавіш Win + R запустимо команду «Виконати»
Поле відкрити вписуємо це значення:

shutdown -s -t 7200

Де 7200 означає через який період часу в секундах збій в електропостачанні (2 години). Зрозуміло, що інтервал можна вписати свій, який підійде саме вам.

Після потрібно натиснути кнопку ОК тим самим підтвердити свої дії по запуску відліку часу.

Відразу ж з’явитися чорне вікно яке попереджає, через який час в хвилинах робота Windows буде завершена.


Безпосередньо перед завершенням сеансу ви побачите сповіщення на синьому тлі.


Як перевстановити таймер сну комп’ютера Windows

Якщо ви раптом передумали або хочете змінити час, то це легко реалізує значення щодо скасування:

shutdown -aПісля натискання клавіші ОК з’явиться повідомлення про скасування запланованого завершення.

Єдиний недолік цього способу, то що потрібно постійного програмувати кожне виключення окремо. Тому для тих кому цікаві більш розширені настройки скористайтеся базовою програмою «Планувальник завдань» посилання на статтю я дав на початку цього поста, там знайдете і інші способи по даній темі. На цьому у мене сьогодні все.

Подивися цікавий ролик!

Ссылка на основную публикацию