Як поставити свою пісню на дзвінок Айфон.

Закачуємо свої улюблені пісні в iPhone з комп’ютера або ноутбука.

Як перенести, додати музику і пісні в iPhone через iTunes, за допомогою комп’ютера або ноутбука? Як встановити свою мелодію, пісню для рингтон в iPhone – ось актуальне питання для багатьох його власників.

Продукція компанії Apple завжди стояла в стороні від своїх конкурентів. Корпорація Стіва Джобса брала свій курс і це приваблювало покупців. iPhone став найбільш продаваним смартфоном за всю історію мобільної техніки.

Проте, додати улюблені пісні на цей пристрій, також легко як на Android смартфонах і планшетах, у Вас не вийде. У зв’язку з цим, у багатьох виникає питання: як закачати музику, пісню на iPhone з комп’ютера? Нижче ми представимо покрокове керівництво.

iTunes або «тунець» – наш найкращий друг.

Це програма через яку Ви можете додавати музику, відео та інші мультимедійні файли на свій iPhone, iPad і iPod. Завантажити свіжу версію iTunes можна з офіційного сайту компанії Apple. В процесі установки Ви побачите вікно з нововведеннями, тисніть «Приймаю». Далі важливий крок, програма просить синхронізувати всю Вашу музику на комп’ютері. Однак цей запит ми відхиляємо. Ви ж не хочете, щоб всі пісні без розбору потім були завантажені на Айфон.

Додаємо свою музику і пісні на Айфон:

Після установки, постає перед Вашим поглядом буде запропоновано вікно програми. У лівому верхньому куті знайдіть значок з нотою і натисніть на нього. Ви перейшли в розділ «Музика», однак поки в ньому немає пісень. Тепер, також в лівому верхньому кутку знаходимо кнопку «Файл», натискаємо. У опціонально меню вибираємо «Додати файл в медіатеку».

Тепер Ви можете вибрати улюблену музику або треки, які Ви хочете прослуховувати на смартфоні. Щоб швидко перейти до використовуйте на клавіатурі кнопку «Insert». Після того, як Ви виділили пісні, натискайте «Відкрити».

На цьому сценарії, «тунець» додав до свого плейлист обрану музику. Якщо Ви не бачите список треків, а тільки одну велику ікону «Ноти» – натисніть на неї і програма покаже завантажені пісні.

Тепер озбройтеся кабелем «Lightning» і підключіть свій Айфон до комп’ютера. У лівому верхньому кутку з’явиться значок Вашого пристрою, на який Вам необхідно натиснути.
Зліва вікна програми з’явиться нормальне фото Вашого iPhone, де необхідно вибрати «Музика».

Справа Ви побачите «Синхронізувати музику», відзначаємо її прапорцем. Щоб зміни вступили в силу, тиснемо в нижньому правому куті «Застосувати». Щоб композиції остаточно «закарбувалися» в пам’яті пристрою, натисніть також в правому нижньому кутку кнопку «Синхронізувати».

Все готово. Ви додали на свій яблучний телефон улюблені треки. Наступного разу, коли Ви будете додавати музику на смартфон, завжди натискайте «Синхронізувати». Успіхів.

Ссылка на основную публикацию